Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom sokszor azt, h...

Miért álmodom sokszor azt, h kukoricamezőkön futok, amik sárgák és le van aratva róla az összes kukorica? És ugyanúgy busszal sokszor álmodok.

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az álmok az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek.
2012. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki tudnád fejteni jobban az álmaidat? Amúgy én is szoktam hasonlókat álmodni, főleg buszosat.
2012. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az őszi kukoricamezőkön járok vagy szaladok. mindig sárga beérett górék állnak, de a termés már nincs rajta. volt h itt-ott volt és szedtem le, de odajött egy asszony elkezdte dícsérni, h milyen jó termésem van és szerencsés vagyok, mire visszanéztem a górékra már sehol egy szál kukorica cső. azóta üres kukoricamezőkkel álmodok. Busszal kapcsolatba változó. legtöbbször én utazok, nem tudom hová, de sokszor ül mellettem vki aki beszélget velem, az is mindig más. a sofőrt se látom. volt h mást kísértem ki a buszhoz. de ez a két álom elég gyakori.
2012. máj. 12. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeségeket írni, de azok alapján amiket írtál te olyan ember képében tűnsz fel, aki céltudatos és komoly szándékai vannak a saját életével: egyrészt ott van a dicsérő nős eset, meg a te kísérő szereped a buszon (a busz mellesleg az utazással kapcsolatos szimbólum, tehát folyamatosan tartasz valahova).

Ha te ilyen nő vagy akkor valszeg jól tettem hogy időt szakítottam az írásra, ellenkező esetben beállok a szobám sarkába és szégyenkezek egy kicsit :P:D

2012. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
UI: véletlenül írtalak nőnek, tudom hogy nem esett szó a nemedről a kérdésedben :)
2012. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D igen L/21. hát céltudatos igen, tartok-e valahová. sztem nem tudom :D. de ez kapcsolatos lehet azzal h mindig a jövőben élek, és mennék világgá. valahol azt olvastam kukoricamező szabadságvágyat jelent. nem tudom. az is lehet. köszi a kommenteket..
2012. máj. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!