Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legviccesebb illetve...

Mi volt a legviccesebb illetve a legdurvább álmotok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 17. 10:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem inkább durvábbak voltak, de sajnos nem emlékszek nagyon rájuk, mert amikor felkelek még minden oké, de már az nap este nem emlékszek :D Egyet viszont soha nem tudtam elfelejteni, azt álmodtam, hogy beleestem egy kútba és ott volt a körből a csaj :OO De vicces is volt mivel a kútban a tévéből mászott ki xD Röviden ennyi, de rendesen leizzadtam az éjszaka...........:)
2012. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A legdurvább egy halálesettel volt kapcsolatos, hetekig a hatása alatt voltam. A legérdekesebb egy apokaliptikus-bibliai volt és egy apokaliptikus-természeti katasztrófás-misztikus. A legviccesebb... olyan nem szokott lenni. Egyáltalán vicces sem.
2012. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sejtem milyen lehet, én is sokszor álmodok olyat, aminek akár hetekig is képes vagyok a hatása alatt lenni.
2012. máj. 17. 10:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 az 1 ben! Gálvölgyi Jánossal szexeltem! Durva is vicces is! :)
2012. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es: ha lány vagy akkor vicces, de fordítva azért tényleg komoly lenne...
2012. máj. 17. 11:05
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan helyen voltam, mint mikor az oroszlánkirályban a kicsi Nala és Simba eltévedtek a hiénákhoz, tudjátok ahol az a sok csont volt. Na egy ilyen helyen állt egy hatalmas beszélő koponya, akinek manó szolgái voltak. Megéhezett, és virslit kellett neki főzni, a manók engem is befogtak a konyhai munkába. Mivel ízlett neki a kaja, megkímélte az életünket. A következő pillanatban már a szobám előtt állok, és hallom ahogy a szobámban egy bácsi egy kalapáccsal próbálja megölni a koponyát. Sikerült neki, és felébredtem. Ez egyben vicces és durva is :O Már vagy 5-6 év telhetett el az álom óta, de még mindig emlékszem rá...
2012. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rosszat szerencsére nem szoktam álmodni, de hülyeségeket sokszor. Egyszer például az, hogy sífelvonóval felmentem a Holdra ahol meg volt egy Tyrannosaurus XD
2012. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

2-es: Ezt kitudnád fejteni priviben?


5-ös: lehet hogy az öregé volt a kolbász :))


6-os: sífelvonó és T-rex - ez a kettő meg hogy függhetett össze? :)))

2012. máj. 17. 19:25
 9/14 anonim ***** válasza:

Legfurcsább: Kb 1800 lehetett ( a ruhák, az épületek olyan stílusúak voltak) , és eléggé komoly volt a közbiztonság . Ha nem voltál mintapolgár lecsuktak... Engem is lecsuktak, mert nem voltam megelégedve a társadalommal . Kimentett egy alakváltó aki egy naaagy farkassá tudott átalakulni , akit azért ítéltek halálra, mert alakváltó. Kaptam három kiskutyát, amik tudtad beszélni, és az egyiket csak csokissütivel lehetett etetni. Az alakváltó elbújtatott egy rétre , amin nagy cuccok voltak, amiken aludt sok-sok ember, akit megmentett. Így éltem viszonylag boldogan... Ennyi.xD


Nem legdurvábbnak mondanám,inkább legszomorúbbnak (kb. egy hétig ezután kicsit depis volt a hangulatom)

NAGYON valósághű álom volt. Itt se a jelenben voltunk, hanem vmi alternatív dimenzióban, mert az emberek ruhái elegánsak voltak, nem a mai divatot követték. VISZONT a fegyverek meghaladták a mostani kort. 3. világháború volt, én pedig menekültem . Betávedtem egy házba, amiben volt egy ajtó ami le volt lakatolva... de bejutottam vhogy. Amikor bementem egy sötét szobába jutottam, ami nagyon nagy volt. Volt benne egy akvárium, vagy vmi olyasmi , ami meggyógyította az embereket ...egy kicsit. de csak lelkileg. Nagy halak úszkáltak benne és alá kellett feküdni, mert mááágkius halak voltak. Találkoztam egy nálam pár évvel idősebb fiúval , aki iszonyatosan jól nézett ki, meg kedves volt , beleszerettem egy álombeli pasiba... kicsit furcsa. Az álmomat úgy töltöttem,hogy nem mindig voltam ott, néha hazamentam. Viszont amikor ott voltam, akkor sokat beszélgettem vele. Egyszer betörték az ajtót és berontottak a fegyveresek. :S Lelőtték a fút és meghalt. Próbáltam újraéleszteni , de nem ment , nem mozgott és nem beszélt. Iszonyatosan ijesztő volt. Végül meghalt, nem sikerült megmentenem, de engem is lelőttek... arra nem emlékszem,hogy meghaltam-e. Most is szomorú lettem =/

2012. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jézusom mennyit írtam O___o
2012. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!