Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy rám bíztak egy gyereket, aki beleesett a pottyantós wc-be, ami tele volt ürülékkel?

Figyelt kérdés
Beugrottam utána, de egyáltalán nem volt büdös meg semmi...végül mindenki megmenekült. sehol nem találok rá magyarázatot :D

2012. máj. 29. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden álomnak jelentést tulajdonítani.
2012. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Álmoskönyvben utánanéztél már?
2012. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, de nem tudom, hogyan keressem, nem találtam semmit. nincs benne ürülék, széklet, wc, mosdó, pottyantós, sz*r...
2012. máj. 29. 15:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg félsz a felelősségvállalástól.


Alternatív tipp: félsz, hogy egyszer beszakad alattad a klotyó. :D

2012. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

biztos csak magasról leszarnak a suliban és ennyi

álmodban is átéled az érzest te szegény ! :DDDD

2012. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Mr kopipészt itt járt úgy látom :D
2012. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :DDD
2012. máj. 30. 12:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Felsz a felelossegtol. Vagy is inkabb attol, hogy valami tortenhet, amig te vagy felelos. Viszon utana ugrottal, ami azt jelzi, hogy kepes voltal megoldani a problemat. Almodban meg is oldtad a problemad, ne aggodj... Ja es felejtsd el az almos konyveket...
2012. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A történettől függetlenül a sz@r szerencsét jelent, a piszkos víz (sár, stb.) betegséget az öregek szerint.

Napi élettörténet mozaikok összeállhatnak az álom során valami logikátlan eseménysorrá, az oka lehet akár egy jó nehéz vacsora (pl. néhány töltött káposzta miatt) túlterhelt, megzavart anyagcsere.

Az alvás során sok minden történik a tudat alatt, a napi emlékek feldolgozása, testi- szellemi regenerálódás, stb.

Az évezredek során kialakult programba bele zavarhat egy külső hatás, néha abszurd álmot produkálva.

2012. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!