Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Azt álmodtam,...

Mit jelenthet? Azt álmodtam, hogy anyum bemutatott a pasijának, elmentünk valahova hétvégére és szakítottak. Én nagyban anyut vigasztaltam, amikor a srác félrehúzott, és mondta, hogy azért szakítottak, mert első látásra belém szeretett.

Figyelt kérdés

Nekem is nagyon tetszett a srác, dehát hogy jöhetnék össze azzal, aki egy órája szakított anyámmal. Nagyon zaklatott volt az egész álom, anyu nagyon szomorú volt, hogy elhagyta a srác, én meg egészen lelkes, mert nekem nagyon tetszett volna és régóta egyedül vagyok.


MIért álmodhattam ilyet?


2012. máj. 31. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Álmaink a vágyainkat szokták vissza tükrözni...
2012. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Lehet, hogy jó dolga lesz annak a pasinak? :-DD
2012. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Laylah ***** válasza:
Valami.olyasmire vágysz, amit csak egy számodra fontos személy bánata cserében kaphatsz meg. Nem biztos, hogy pont a pasasról van szó,bár valószínű.
2012. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos nem a pasasról, mert csak futólag ismerem, és egyáltalán nem tetszik :) De jó gondolat, megfogom figyelni, hogy mire vágyhatok amit más bánata árán kaphatnék meg. Talán az exemre, akit a jelenlegi barátnője bánata árán? Nem tudom, de jó gondolatot vetettél fel, köszönöm!
2012. jún. 1. 10:30
 6/6 Laylah ***** válasza:
nincs mit :)
2012. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!