Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon furcsát álmodtam...

Nagyon furcsát álmodtam tudnátok segíteni? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Tehàt. a mamànàl voltam a balatonon és csak simàn ültem egy fa széken. egyszer csak ott termett a svàjci baràtnöm (mivelhogy svàjcban élek) és beszélgettünk aztàn a semmiböl jött egy ilyen fénycsova mint valami reflektor és hirtelen tudtam hogy ez àramütést okoz. nagyon féltem és a b.nöm azt tanàcsolta h fogjam meg a széknek a hàttàmlàjét es akkor nem ràz meg az àram. igy is tettem de még is megràzott kb 1 percig ràzott aztàn vége. utàna làttam a tévében h ez az egész nàlam kezdödött és minden emberen végig fog menni akkor meg màr tényleg féltem. utàna bejött apa a szobàba és mondta h üljek àt a fém székre és akkor nem fog megint megràzni azt meg is csinàltam aztàn jött megin ez a villàmszerüség és nem ràzott meg de nagyon nehezen birtam kapaszkodni a székben mert mindig el akart dölni. na hàt ennyi :S

2012. jún. 2. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
És mit segítsünk ebben xD?
2012. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez k@ki egy álom lehetett. Biztosan félsz az áramtól.

De miben kell segíteni?

2012. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sztem ne álmodj.
2012. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az álmod jelentése:


A fény egyértelmű jele az agyadnak, sőt, a világnak is. Megoldás, vágyakozás, szeretet, jólét.

Nálad a fény az áramütéssel volt egyenlő, ami ezeket mind elhozhatja neked a jövődben, ha nem változik a gondolkodásmódod. Az áramütés agressziót jelent, ami az álomban a szenvedélyességet, temperamentumot, vágyakozást mutatja a fény miatt. Ennek pedig kulcsfigurája a barátnőd, tehát szoros lehet a kapcsolatotok, lehet, hogy rajta keresztül tudod ezt elérni.

A mamád és apud pedig egyfajta keretbe foglalják az álmod, tehát az életed végigkíséri a család, hogy honnan jöttél, emlékszel. Apud a végén pedig azért ültet az áramütés elől a székbe, mert gyermekien félt a világtól, ettől a fénytől, amiről írok, sőt, talán még te is tartasz tőle tudat alatt, ezért félt. A szék pedig mindig eldőlt, mert Te magad is érzed és tudod, hogy a vágyaidnak pedig engedni kell, kötelező bekövetkezniük. :))

2012. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszokat. végülis csak azt akartam tudni hogy mit jelent ^^
2012. jún. 6. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!