Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt álmotok ami kedvencetek...

Volt álmotok ami kedvencetek volt, vagy megfogott a története?

Figyelt kérdés
vicces, akcio, érdekesség, ijesztő.. stb akármilyen
2012. jún. 9. 14:54
 1/9 anonim válasza:
Persze hogy volt, szerintem mindenkinek. Nekem a rejtélyesek és a látványosak jönnek be pl. ufós, vízalatti stb. És még történet is szokott lenni. VAnnak durvák is: Múltkor azt álmodtam,hogy egy újságosbódéból kiszabadult egy malacfej és felzabálta a fél várost, aztán engem is félig és felébredtem. Az...elég nyomasztó volt.
2012. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én az ufósakat nem szeretem, attol mindig felkelek, ha ufókal álmodok.. Mmulthéten pénteken buliba voltam beittam és azt álmodtan mielött felkeltem reggel hogy: liftezek egy irodába felmentem az iroda legtetejére, kimentem a tetőre levegőzni egyet. volt ott egy helikopter meg egy öltönyös ember (kidobóforma) és azt mondta hogy vagy beszállok a helibe és nem lő le, vagy pedig leugrok a 100méter magas emelet tetejéről... Visszaakartam menni a földszintre de már nem tudtam mer zárva volt az ajtó. Muszály volt választanom. Én azt választottam hogy megyek vele és igy eltudom kötni a helikoptert mert ilyet még soha sem vezettem, és el tudok igy menekülni.. Beszáltunk a gépbe felszállt mentünk előre hátranéztem és nem láttam azt az épületet ahonnan felszáltunk, utána kinéztem a heliböl lefele és semmit se láttam csak az eget (jo magasan lehettünk). Azon voltam hogy ha kidobom a gépböl az öltönyöst akkor ugysem hal meg mer jó magasan vagyunk (o0).. kinyitottam a heli ajtaját kilöktem a gépből és leesett a hegyre ami tiszta havas volt, de túlélte az öltönyös manus.. Már vezettem a helikoptert amikor egy csaj a heli hátsó üléséröl ilyedten megkérdezte tőlem hogy mért raboltam el, meghogy mért tettem rá egy bombát amikor ő éppen fürdött (lol..helikopterbe? xD). Valahogy megtuttam hogy kapcsoloval müködik és a kapcsoló a kidobó embernél van. Próbáltam leszedni róla a bombát de nagyon jól rá volt erősítve, így én nem bírtam leszedni. Már a csajtól is meg akartam szabadulni mert nem akartam felrobbani vele együtt, de a csajon már nem volt rajt a bomba..

Az ülések alatt találtam 2 ejtőernyöt, és a csajjal együtt kiugrottunk a gépből de a heli felrobbant mikor mi már kint ernyőztünk, és amikor leérkeztünk megkérdeztem tőle hogy hogy szedte le a bombát magáról.. erre meg azt válaszolta hogy: "kicsatoltam mer nehéz lett volna ugy ernyözni vele..."


UI.: Az eddigi legjobb álmom, csak az volt a fura hogy a csaj aki az álmomba szerepelt a valoságban egyszer láttam ugyanabban a buliban amelyikbe én is voltam, de nagyon valóságosnak tűnt ez az egész :D

2012. jún. 9. 18:12
 3/9 anonim válasza:

Nekem sok. :)

Amikor repülök, varázsolok, természetfeletti képességem van, híres halott/élő személyekkel beszélgetek, vagy hírhedtekkel, olyan pasikkal szexelek, akivel élőben soha nem fogok... kiskoromban a kedvenc álmom az volt, hogy volt egy fehér pónilovam, és felrepültem vele a narancsszínű égboltba.

Egyszer pedig álmodtam egy fiúról, nagyon tisztán láttam az arcát, és reggel a buszon ugyanez a srác ült. Soha nem láttam azelőtt, olyan döbbent fejet vágtam, hogy ő is nézett. :D

Egyébként sok érdekes, vicces álmom volt, nagyon sokszor álmodok, szeretek álmodni. :)

2012. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is sztem legjobb dolog .. bármi megtörténhet :D
2012. jún. 9. 20:00
 5/9 Alaque ***** válasza:

Nem mondanám, hogy kedvencem volt, de határozottan legemlékezetesebbeket szívesen mesélgetem még évekkel utána is. Egyik ezek közül kifejezetten akciófilmszerű volt.

Nem is tudom, hogyan kezdődött, de a lényeg, hogy rohantam keresztül a városon, valakik elől, de nem a félelem hajtott, hanem ilyen adrenalinmámor, be a parkba, sövényen át, tűzlépcsőn fel a háztetőre, le a tetőről a pázsitra bukfencbe érkezve stb., majd elértem egy nagy épülethez, ami felhőkarcolószerű volt. Berontottam, fel az emeletre, közben lőttek rám ilyen kommandósok, majd kis híján sarokba szorítottak az egyik szobában, de volt annyi lélekjelenlétem, hogy beugrottam egy kanapé (:D) mögé, így az felfogta a lövéseket. Majd mikor megpróbáltam elslisszolni előlük, végül is eltaláltak valami sörétessel, de leginkább olyan érzés volt, mintha megdobtak volna egy marék kukoricával, ez meglepte őket, úgyhogy el tudtam szaladni egy még feljebbi emeletre, ahol találkoztam valami csajjal, akinek a hasában élien lakozott. Fogalmam sincs, honnét tudtam :D Ez ki akart ugrani az erkélyen, mondtam neki, hogy ne tegye, meg lehet menteni, blabla, de csak kiugrott. Utána szaladtam az erkélyre, kinéztem, azt gondoltam, hogy úgy a huszadik emelet magasságában lehetek, de láttam, hogy a talaj legfeljebb tíz méterre van alattam, az élien meg ott ugrál és próbál elérni engem, de túl magasan voltam. Ekkor felébredtem, és elborzadtam önnön tudatom szüleményeitől.

Na ezt fejtse meg valami nagy tudású ezoterikus álomfejtő :D Ne, ne fejtse meg, vicceltem. Túl sokat bulizhattam akkoriban :D

Meg volt egy olyan egy nyáron, hogy elkötöttem fater kocsiját, és elmentem egy közeli fesztiválra HIM koncertre, hazafelé jövet azonban eszembe jutott, hogy nincs is jogosítványom, és onnantól kezdve nem tudtam vezetni a kocsit! Megöl, ha nem tudom visszavinni reggelig és rájön, hogy elkötöttem, jaj-jaj, majd felébredtem. :D Ez egyébként a vezetés ultra-realisztikus átélése miatt volt felejthetetlen, pedig előtte valamikor tizenegy évesen vezettem utoljára. Amikor eszembe jutott, hgoy ennek ellenére milyen jól megy, onnantól nem ment sehogy :D

2012. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz szépen hogy megosztottad.. jó volt olvasni. :D mikor az elejét olvastam arra gondoltam hogy valami parkour-os filmet nézhettél :D
2012. júl. 10. 19:59
 7/9 Alaque ***** válasza:
Nem néztem olyasmit, azt hiszem, de tényleg olyan volt :)
2012. júl. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 CristoGreg válasza:
Én egyszer álmodtam egy érdekes történetet de tényleg nagyon jó is volt annyira hogy hónapokig na ha ma is folytatom az agyamba benne van a fejemben gondoltam hogy leirom de igy mindig tudok hozzá rakni.
2012. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem jegyezd fel valahova a gépedre egy jegyzettömbbe vagy valahova, hidd el nagyon jó utána vissza olvasni az elejétől és igy nem is felejted el hogy mi volt :) én ezt csinálom xD
2012. júl. 17. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!