Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom arról, hogy...

Miért álmodom arról, hogy megerőszakolnak? A többi lent!

Figyelt kérdés

Tudom, hosszú meg minden, de olvasd végig légyszíves, és próbálj meg segíteni.

Ritkán, de nem soha szoktam arról álmodni hogy megerőszakolnak(nem verekedés, hanem másik értelemben)!

Ma például ezt álmodtam: kimegyek pucéron az udvarra, mert épp fürödni készültem csak anyu kihívott. Nem tudom már, hogy mit akart, igazából nem is mondott semmit. Aztán az utcánkban egy építész járkált(2 házat is építenek az utcánkban, ezek szerint még az álmomban is xD) és eléggé megbámult, majd gyors berohantam. Aztán nem tudom a kisebb részleteket, de átjöttek haverok(akiket nem ismerek, az arcuk se látszódott, csak jelképesen barátok voltak, persze én is felnőtt voltam az álmomban úgy mint ők) és nevetgéltünk a garázsban meg sokat beszélgettünk majd megláttam megint azt az építész, észrevettem, hogy nincs zárva a kapu és bejött. Szerencsére a "haverok" megvédtek és elüldözték, aztán úgy döntöttem, hogy bezárom a garázs ajtót, hogy ne zaklasson már minket, de rájöttem, hogy még mindig nincs zárva a kapu és pont akkor jött amikor a kaput beakartam volna zárni... Elkezdett markolászni, bele rúgtam és elment. Már nem is tudom, hogy hogyan, de elkezdem beszélni azzal az építésszel, és bégén hagyott.

Ez már nem lényeges, de pár hete voltam Ausztriában és ott van egy tök jó vidámpark és valahogy oda kerültem az álmomban.

Na szóval hogyan lehetne ezeket az álmokat megszüntetni?

Vagyis nem az ausztriás részét, hanem az előtte lévőt. Persze szeretem a kalandos álmokat, de nem ezeket.

És minden héten kb 2-szer fordul elő az ilyen.

Köszönöm a válaszokat előre is!



2012. jún. 9. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az álmokat nem lehet eltüntetni.Az álmoknak nins mindeig jelentősége csak ritkán.Az álmok különlegesek, általában van egy mondanivalójuk de ezt nem pontosan jutnak az agyunkig tehát jelképesen.
2012. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Példa hogy értsd amit akartam kifejezni:

Van egy gazdag ember aki azt álmodja hogy szegény hajléktalan, mikor valójában dúsgazdag.Aztán később rájött hogy az álmok nem az anyagi szegénységről szólt hanem arról hogy magányos.Nincsenek barátai stb.tehát jelképesen mutatta be a valódi szegénységet.Remélem érthető voltam.

2012. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyszer beszélt az egyik tanárnő az álmokról: ha valamin nagyon sokat gondolkozunk, akkor az agyunk így dolgozza fel. De 1., nem gondolkozok ezen 2., nem félek ettől, és szerintem/remélem nem is történne meg

Köszi a választ!

2012. jún. 9. 17:39
 4/8 anonim válasza:
100%

Én is álmodtam nemi erőszakról már.

Érdekes módon, amennyire félek én ettől a való életben, álmomban annyira nyugodtan kezeltem. Jött egy pali, én hidegvérrel lökdöstem, rugdostam, de nem féltem, és nem is izgultam, csak próbáltam leszedni magamról.


Sajnos az erőszak szimbólumát nem ismerem ténylegesen, de lehet, hogy nem a nemi erőszaktól tartasz, hanem a környezetedben ér valami erőszakos inger, akár szóban, lelkileg, ami elől még otthon sem érzed magad biztonságban.

2012. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg van nálam ilyen, köszönöm, erre még nem gondoltam! :)
2012. jún. 9. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben mi foglalkoztat, milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz vagy utálsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az álmoknak igenis nagy jelentőségük van, sosem véletlenül álmodsz valamit. De a legritkább esetben, vagy inkább sohasem kell szó szerint értelmezni őket. Egyetértek az egyik előző hozzászólóval, szerintem azt jelentheti ez az álom, hogy valami vagy valaki befolyásol, vagyis van valami olyan tényező az életedben, ami erőszakkal visszahúz, illetve nem enged továbblépni. Ez lehet akár konkrét személy, akár valamiféle szorongás, vagy negatív gondolat, ami tudat alatt gátol a fejlődésben.
2012. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most már értem, köszönöm mindenkinek! Lehet hogy az álmomban így jelent meg egy dolog, de nem azt jelenti. Na ezt most nem tudtam megfogalmazni, de most már értem. Köszönöm!
2012. jún. 15. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!