Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha egy este egy...

Mit jelent, ha egy este egy piros repülővel és a repüléssel álmodok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Namármost az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több. Ebből te is ki tudod hámozni a jelentését.
2012. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első: írhatsz ide akármit, úgyis leszarják:)
2012. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De a remény hal meg utoljára. Én pedig vagyok annyira bizakodó, hogy azt feltételezzem, nem minden az adott témában kérdező ragaszkodik a misztikus válaszhoz, illetve sikerül annyi logikai löketet adni, hogy a későbbiekben ne kérdezzen butaságokat.
2012. jún. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szárnyas intim betétet használj és meg fog jönni
2012. jún. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy azon az este aludtál.
2012. jún. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4.: Hogy, ha fiú vagyok? :D
2012. jún. 21. 08:49
 7/7 anonim válasza:
egy rokonom ilyesmivel foglalkozik, annyit tudok, hogy a piros az valami rosszat jelent.. de mivel lány vagyok, és nekem fiút mondott, nem tudom hogy mindenképp fiútól, vagy az ellenkező nemtől fog valami nem túl jó érni vagymi .. a repülést nem tudom, nézd meg valahol a neten vannak álmoskönyvek, de megkérdezhetem a rokonomat, csak részletesebben kéne az álom, ha gondolod küld el priviben, vagy csak tedd ki itt.. :)
2012. jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!