Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy valakit...

Azt álmodtam, hogy valakit megöltem úgy, hogy az össszes vérét kiszívtam. Az illetö nö volt, összekötött, csapzott fekete hajjal, kb 155cm, nagyon sovány és elhanyagolt. Jelent valamit?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet azt jelenti, szívesen kínzod a hajléktalanokat
2012. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet azt jelenti, szívesen kínoznád a hajléktalanokat
2012. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem dehogy ez nem igy van. a nö ugy nézett ki mint aki pestises
2012. jún. 30. 16:06
 4/10 anonim ***** válasza:

> Jelent valamit?

Azt jelenti, hogy túl sok horrorfilmet nézel. :)

2012. jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
am nem nézek horror filmeket...
2012. jún. 30. 16:15
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és éjjel csináltam, a nön fehér ruha volt
2012. jún. 30. 16:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez egy komoly betegségre3 is utalhat! Twiligtutudsz-itisz-re! Nagyon vigyázni kell vele! Azzal előzheted meg a bajt, ha nem nézel többet twilight, vagy ilyesmi filmeket!

Mondjuk akkor is előjöhet e betegség, ha csak simán hallasz a vámpírokról.

Most komolyra fogva:

Az álmok nem jelentenek SEMMIT!! Azok csak értelmetlen képek sorozata, ahogy az agyad a történteket "dolgozza fel" . Nem kell ez álmokba semmit sem belemagyarázni!

2012. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A Twillightot hagyjuk, az egy baromság, nem sok köze van az igazi vámpírokhoz.Szerintem azért álmodtad ezt mert tudat alatt vámpír akarsz lenni, de nem akarsz ártatlanokat ölni, ezért olyanok vérét szívod ki, akiknek úgysincs sok idejük hátra.
2012. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 yossarian44 ***** válasza:

Ez az álom azt jelenti, hogy a nappal az agyadon végigmenő hihetetlen mennyiségű adathalmazból pont ezt dobta ki az agyad alvás közben.


Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy mit jelent, hogy véletlenül kilötykölted reggel a vizet.


Ugyanaz a válasz mindkettőnél: k.rvára semmit.

2012. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Álomfejtő Főhekus válasza:


Az álmaid az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Ennyi. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több. Jelen esetben, biztos. Bizony. :)

2012. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!