Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » álmomban vérfertőzés miatt...

Menyus987 kérdése:

álmomban vérfertőzés miatt meghalok. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

tegnap éjjel azt álmodtam,hogy egyik pillanatról a másikra vérfertőzést kaptam.(egy pár héttel ezelőtt volt egy súlyos lábsérülésem,amit műtöttek is)álmomban bevittek a kórházba,és azt mondták,hogy nem lehet gyógyítani,pár óra és kész.csak anyukámnak szóltam,és a legjobb barátomnak,akik be is jöttek.aztán beszéltünk valamit haverommal,beültünk az autóba,mentünk haza felkészülni.

ekkor hányingerem lett.anya azt mondta,hogy ezzel ürül ki a testem véglegesen,ez után nemsoká bekövetkezik a halál,ne féljek,nem fáj. amikor épp belekezdtem volna a hányásba,felébredtem. ez mit jelent?



2012. júl. 2. 15:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
hülye vagyok,vérmérgezést,nem fertőzést.
2012. júl. 2. 15:59
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért álmodtad ezt, mert volt egy súlyos lábsérülésed, és műtöttek miatta. Nincs jelentése, nem kell aggódnod.
2012. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy álmodban vérmérgezést kaptál!
2012. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy lehetséges ok:

Kapsz elég figyelmet a családod részéről?


Ha igen, akkor valszeg semmi gond, csak az orvos esetleg elkottyantott valamit a lehetséges komplikációkról, te meg feldolgoztad a lehetőségeket.

2012. júl. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kapsz elég figyelmet a családod részéről?"


Hát ha vérfertőzésről álmodik, akkor még túl sokat is kap :D

2012. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vérfertőzést? XDDD durva álom lehetett
2012. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A vérfertőzés az amikor az egyik családtagoddal, közeli vérrokonoddal hálsz, esetleg közös gyerek is születik. A vérmérgezés pedig a betegség amire te gondolsz, ami sérülés útján jut a szervezetedbe. Egyébként valószínűleg van valami komoly érzelmi vagy gondolati probléma amit nem tudsz megemészteni, ezért a szervezeted vészürítésre készült. (hányás) A halál pedig a dolog komolyságát jelentheti, a korábbi életed nem folytatódhat olyan formában, amilyenben eddig. Persze nem tudom hogy milyen az életed, de a leírás alapján kb ennyi jut eszembe. Mivel a problémáidat álmodban nem tudod megoldani, ezért ébredtél föl a halál és a vészürítés előtt.
2012. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
blablabla.... Az álmoknak nincs jelentésük.
2012. júl. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: Jó, akkor zárjuk be az álomfejtés topikot, mert te megasszondtad a tutit...
2012. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Ez szerintem is egy jó ötlet.
2012. júl. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!