Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez pontosan mit jelent, mert...

Ez pontosan mit jelent, mert ugyerzem valaminek a jele?

Figyelt kérdés
Eppen ultunk befele egy katonai helikopterbe, keszultunk felszalni,4-en voltunk. Feluton lehettunk amikor elkezdtunk lefele zuhanni es egy rettenetes nagy szakadek volt allatunk, ahonnan sikerult vissza huzni a gepet koszonhetoen nekem. Amikor a haldoklo gepet sikerult letenni 2 tarsam elveszett es elkeztem keresni oket, ennyire emlekszem mindossze..Ma nezem a roman hireket,mivel Romaniaban lakom,es latom hogy egy katonai helikopter lezuhant es 4 katona meghalt.Na most ez nekem fura,mivel az almomban is 4-en voltunk,katonai helikopterrel es ott is zuhantunk.Ez mit jelent,vagy minek a jelle? ..
2012. júl. 5. 14:39
 1/5 eNerdzsy ***** válasza:

Véletlen egybeesés.

Ennél értelmesebb magyarázatot nem tudok adni, bár néhány különös elmélet biztos olvasható lesz hamarosan.


Üdvözlet a határon túliaknak! ;-)

2012. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te egy átélő jós vagy. Én tudok segíteni fejleszteni a képességed. Menny a mágia központba és keresd Fekete Buktát.
2012. júl. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kerem meg a velemenyeket!
2012. júl. 5. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelent semmit. A te álmodban a gép megmenekült. A valóságban viszont nem. Ergo, nem élhettél át semmit. Csak egy részed érzékelhette mi lesz. Fentebb említi valaki, hogy átélő jós lehetsz. A jós elve a jövőt mondja meg, ami történni fog, nem azt ami történt vagy történik, ez inkább médiumi képesség lehet. Ha, ez előtt nem történt semmi ilyesmi vagy semmi más képességet, furcsaságot nem tapasztaltál akkor véletlen is lehet.
2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele hogy túl sok cukros ételt eszel lefekvés előtt,hidd el nem tesz jót.
2012. júl. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!