Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Baleset. Mit jelent?

Baleset. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap azt álmodtam, hogy állok az út szélén, vagyis egy kanyarban sétálok. Akkor jött szemből egy kocsi, nagy sebességgel, még mondtam is a mellettem lévő haveromnak, hogy ez nemfogja bírni bevenni a kanyart. Ahogy ezt kimondtam, a kocsi elszállt a kanyarban, felborult, átfordult az oldalán, majd az oldalán állt meg. Nagynehezen kinyitottam az ajtót, majd láttam, hogy egy idősebb nő volt a sofőr aki az anyósülés előtt hevert (valószínűleg nemvolt bekötve) de ő már halott volt. A másik utas egy kisbaba volt, súlyos sérülésekkel és nagyon vérzett. Igyekeztem ellátni és mire a mentők kiértek még élt, el is vitték... Eddig tartott, elég fura volt...

2012. júl. 6. 14:22
 1/1 Dorita válasza:
Szerintem az ilyen álmok nem jelentenek sokat én is álmodtam már hasonlót de semmi sem történt. Ha néztél valami ijesztő filmet akkor az okozhatta az ilyen álmokat!
2012. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!