Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tegnap és ma éjjel azt álmodtam hogy elrabolnak. És már korábban is egyszer álmodtam hogy elrabolnak. A mai álmomban az egyik barátnőmmel és egy ismeretlen fiúval raboltak el, akit nem is érdekelt hogy elrabolták. Utána a barátnőmmel sikeresen elszöktünk. Ez mit jelenthet? El fognak rabolni?

2012. júl. 13. 15:17
 1/7 anonim válasza:
19%
Igen elfognak..-.-"
2012. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Manipulálni fog valaki érzelmileg.
2012. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Komolyabb válaszokra vártam -.-.
2012. júl. 13. 18:35
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ez mit jelenthet, de szerintem ne gondolj erre. Elalvás előtt gondolj valami pozitívra, valami szívmelengetőre. Ha hiszel az ilyesmiben, akkor vegyél egy álomfogót!!!
2012. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Menekülni szeretnél a valóságból, meg akarsz oldani valamit, de egyedül nem tudod.

Mástól várod a segítsége, akira rá is testálhatod a felelősséget, ha nem jól sül el, ő lesz a "rossz", te pedig a szerencsétlen áldozat.

2012. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem volt olyan, hogy egy hétig minden nap azt álmodtam, hogy el fognak rabolni, vagy el akarnak rabolni. Mégse raboltak el, és semmi különös nem történt. Nem kell minden álomhoz valamit kötni, ne aggódj, nem lesz semmi :)
2012. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frocor válasza:
Ez miatt ne aggódj. velem is volt olyan , hogy sokszor álmodtam ugyanazt. az álmok a lelki állapotot tükrözik, vagy épp azt, mi történik a testel álom közben. ezt ne úgy értsd hogy alvás közben elrabolnak, hanem ha az arcod a párnába fúródik (nem kapsz normálisan levegőt) akkor pl álmodhatod azt, hogy egy ge*i nagy kígyó folytogat, vagy hasonló. amúgy én mostanság észreveszem ha álmodom, és egyenesen szeretném hogy rémálmom legyen, mert az olyan mint egy élő szereplős horrorfilm, és ha valami rossz történik, felébredsz :)
2013. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!