Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam egy barátom...

Azt álmodtam egy barátom mellet ülök egy íróasztalnál van elöttünk egy laptop és lehajtja a tetejét ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom elsem merem hinni hogy végre valaki megálmodta ezt ez egy elképesztően nagyszabású álom csak már elfelejtettem mit jelent de az biztos hogy egetrengető.dolgokat sejtet
2012. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ez komoly xdd normális válaszokat kérnék
2012. júl. 18. 00:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Bocs azz hittem csak viccelsz:) akkor szerintem jelentheti hogy rejteget valamit ha miattad csukta be a laptopot vagy lehet hogy azért csukta be hogy mondjon neked valamit de lehet hogy valami egészen mást jelent:)
2012. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt hogy féltékeny vagy? :)
2012. júl. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt akarta elmondani hogy szerelmes beléd .
2012. júl. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Álomfejtő tapasztalattal mondom, hogy semmit nem jelent. Annyira hétköznapi és triviális dolog, mintha azt kérdeznéd, hogy "Levegőt vettem álmomban, vajon mit jelent". Semmi szimbólum. Ha az lenne, komplikáltabb lenne. Max annyi, amennyit igazából is jelentene... azt akarja h ne laptopozz.. nem kell túlreagálni. :)
2012. júl. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mustafa33 ***** válasza:
hogy befejezte és megy aludni.
2012. júl. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy teherbe ejtene
2012. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 F R Æ U D válasza:
Az ülő pozíció oldalról nézve fallikus jelentéstartalmat hordoz. A lábak a heréket szimbolizálják a test a pénisz. A kettes szám és az, hogy egy közeli barát személyesíti meg az egyik péniszt arra utal, hogy össze akarja mérni magát valakivel. Esetleg úgy érezheti, hogy barátja kezd a férfiasságával valamit (lehajtja a laptopot) míg saját nemi életét kiesnek és eseménytelennek éli meg.
2012. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Azt hogy jól megfarkalna
2012. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!