Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? ( Többi lent )

Mit jelenthet ez? ( Többi lent )

Figyelt kérdés

Ott volt minden ismerősöm , mamám , anyum és a pasim is.

Sok pénz volt náluk, megkérdeztem mire kell ők aztmondták füvet vesznek. A pasim akinek megtiltottam hogy füvezzen tőle is megkérdeztem neki mire kell? Ő lazán annyit mondott : én is benne vagyok. Volt nála 20ezer ft. Elkezdték szívni én ültem egy műanyag székben és ahogy mindenki kiterült a földre néztem a pasim aki fogdosta a barátnőm. Erre felüt és aztmondta : na Merci nyomjam a fejedbe mitcsinálsz! Én a lányt megkínoztam , megcsonkítottam ahogyan csak bírtam. A pasim utánna egy csúnya csajjal kezdett el csókolózni , az a lány is ugyanúgy járt mint az előző.



#fű #álom #csaj #ismeretlen személyek
2012. júl. 18. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg találkoznék veled, figyelmeztess rá, hogy ne tegyem.
2012. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy életemben nem bántottam még soha senkit. :)
2012. júl. 18. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha álmodban ölsz az valamiféle megkönnyebbülést jelent.
2012. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Durva rémálom.. Nem izzasztott le? De nem értem h miért a csajt kell megkínozni? Mi van ha nem is ő kezdeményezett vagy nem is tudta h bnője van a pasidnak? A csalfa pasit kell megkínozni nem a csajt akivel kikezd.
2012. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy érzem sok benned az elfojtott érzés, aggresszió. Egy kis mozgással vagy meditálással könnyen levezethető. ;)
2012. okt. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És persze nem árt kibeszélni se ami nyomaszt. :)
2012. okt. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!