Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már többször álmodtam azt...

Már többször álmodtam azt hogy kihullanak a fogaim?

Figyelt kérdés
Ez utalhat valamire ?
2012. júl. 21. 12:13
 1/4 anonim válasza:

Én úgy tudom hogy valami olyasmit jelent az ha kiesik a fogad az álmodban,hogy az életedben változás fog történni.


Én pl hetekkel ezelőtt álmodtam ugyanezt, és másnap telefonáltak hogy lehet lesz munkám.( fél éve munkanélküli vagyok ..) :)


De nem pont másnap történik valami, lehet hónapokkal később..


De a lényeg hogy valami ilyesmit jelent.

2012. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom azt jelenti, hogy vlki a környezetedből meghal.

én rengetegszer álmodtam ilyet,de nem halt meg senkim, meg ha tényleg változásra utal, nálam az se jött be.

2012. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát de nem rögtön lesz a változás.Most akármilyen változásról lehet szó. Lehet csak nem vetted észre vagy nem figyeltél fel rá.
2012. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Álmoskönyv

Fogat enni: halál. Fogad, ha kihull: egy atyádfia meghal.

1756-os szerint

Fogadat szádból kiszedni: siralom. Első fogat elveszíteni: nehéz felejtés. Fogaid, ha mind kifutnak: egészségesnek gonosz; betegnek egészséget jegyez. Fogaid, ha összenőnek: tévelygés, visszavonás. Rothadt fog, ha kihull: jó. Fejér fog, aranyos fog: jó. Fog viaszból: szörnyű halál. Fog fehérónból: kisebbség. Üveges fog: halál. Ezüst fog: gazdagság. Fogaid, ha másodszor nőnek: jó. Fogaidat tisztítani: nagy ártalom. Fogaid, ha elédbe esnek: gyermekeid halála. Fogaid nyelveddel kitolva: dolgaidnak jó vége.

Álmoskönyv:zápfog

Ha fáj: atyafi halála. Zápfogat csókolni: öregasszonyt mutat.

2012. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!