Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért tartott évekig? Mit...

Miért tartott évekig? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Volt egy álmom, és olyan 5-8 éves korom között jelentkezett minden éjjel, amikor aludtam, azt álmodtam mindig, hogy a Sátán elöl kell megmenekítenem a családomat, és mielőtt sikerült volna elbújnunk azelőtt mindig felébredtem, de egyszer sikerült megmentenem mindenkit és azóta nem álmodtam egyszer sem a Sátánnal.
2012. júl. 28. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
féltél a sátántól és mivel legyűrted a félelmed és elbújtattad őket ez abbamaradt.
2012. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát sikerült a projekt, megmenekítettd őket.:)
2012. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazság szerint, ha jól emlékszem attól féltem, hogy a családomat bántja és nem attól, hogy engem
2012. júl. 28. 17:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülye elbutított vallásos vagy, ezt jelenti.
2012. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most röhögjek vagy sírjak?????? előre szólok, hogy gyűlölöm a keresztényeket, és volt pár merényletem ellenük, nem hiszek vallási izékben, és mondtam, nem a Sátántól féltem hanem attól, hogy bántja a családomat
2012. júl. 28. 17:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ugyan az.
2012. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ugyan az????, na mind1 hülyékkel nem tárgyalok akik nem fogják fel a különbséget, amúgy meg mi van ha a Sátánnal tartottam magam egyenrangúnak? teljesen más ha a családomat féltem :P
2012. júl. 28. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor megtudnád védeni öket :)


Ne eröltesd inkább.

2012. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
áhhh nem érdekel ma már nem félek ez a lényeg akkor még kicsi voltam :P, bár nem voltam vallásos akkor sem, csak tudtam, hogy az gonosz de istenhez akkor se fohászkodnék ha megfolytanának
2012. júl. 28. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!