Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon rosszat álmodtam....

Nagyon rosszat álmodtam. Jelenthet valamit, vagy csak a horrorfilmek hatottak rám így ki?

Figyelt kérdés

Van egy kínai család. Van egy testvérem is, egy anyám, és egy nagymamám. Úgy emlékszem én voltam a testvér. A házban, ahova költöztünk volt valami. Vagy nem tudom, lehet, hogy mi hoztuk magunkkal a szellemet. Nagyon furcsa volt, mintha elmesélték volna nekem a mesélők a sztorit, miközben megélem. Az a szellemlány úgy nézett ki, mint pl. a lány az Átok, illetve a Kör című filmekben. Az a különbség, hogy folyton költözködött mindig már testébe, és a végén megölte az áldozatot. Belém rengetegszer költözött, de valahogy sikerült kiűznünk belőle. Az álom végén, rádöbbentünk, hogy ha nincs valaki, akibe beleköltözne, ugyanúgy tud élni, hiszen valamiféle árnyként közlekedett.. Ekkor megláttuk, és valahogy felcsillant a szeme, és elkezdett felénk siklani. Na itt riadtam fel..

Nos, van ennek valami jelentése, vagy csak túl sok horrort néztem, ami így megmaradt? :)


2012. júl. 30. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
sok a horrorfilm.
2012. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a sok horrorfilm miatt van ez. Én is csak az a hülye Állati kísértetek című dokumentumfilm miatt hiszek a szellemekben. xD Minden szombatom megy az ID Discoveryn. Nézzétek meg! :D
2012. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jó story
2012. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!