Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy meglátogatom a titkos szerelmemet (14 éves). Elmentem hozzájuk és mindenki nagyon rendes volt, főként az apukája. Elkezdtem mindenkivel beszélgetni. Megtudtam, hogy volt egy 16 éves öccse! Az apukájával sokat beszélgettem (emlékszem az egyik kis beszélgetésrészletünkre is: -Szoktál motorozni? -Nem, de nagyon szeretnék!). A szerelmemmel is nagyon jól elvoltunk :) , mondta, hogy az a hobbija, hogy érdekes neveket keres egy macskás naptárban. Ezután hazavittek, de az út közben felmentem egy kis homokkupacra (Kb. 3 méter magas lehetett), leugrottam róla és majdnem egy nagydarab vascsövön találtam magam, de nagyon gyorsan elugrottam onnan (a levegőben). Utána kérdezte a faterja, hogy jól vagyok-e. Mondtam, hogy igen. (Miután felkeltem, nagyon boldognak éreztem magamat!)

2012. aug. 1. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
14 évesnek van egy 16 éves öccse??? Ezt magyarázd már el légyszi, hogy hogyan lehetséges :D
2012. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én sem értem, de ez volt az álmomban. Így mutatta be: -Itt van az öcsém, aki 16 éves. :O (Teljes mértékben nem értem, de jó érzés volt.)
2012. aug. 1. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát persze. :)

Amúgy én is álmodom teljesen átlagos dolgokat és mégis jó kedvel kelek fel.

2012. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!