Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit csináltok, ha nem tudtok...

Mit csináltok, ha nem tudtok aludni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 04:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Elkezdek nehéz gyakorlatokat végezni,például megpróbálok egy dologra gondolni sokáig és közben figyelek mennyire kalandozom el.Ha például arra gondolok,ami tegnap történt tegyük fel hajózok a tengeren és minnél jobban arra gondolok,figyelem mennyire térek el ettől,és ennek végén rendszerint elalszom.
2012. aug. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elszámolok háromig.
2012. aug. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Trollkodok a gyk.hu-n.
2012. aug. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
idegeskedek, hogy mi a p*csáért nem tudok elaludni :D
2012. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az én esetem szakembert kivánna.Rettegek nehogy valami éjszaka megkörnyékezzen,legyen az valami lény vagy egy jelenség,mégjobban magamba nézve nem is a látvány a fő probléma hanem az nem hagy aludni hogy megtámadna az a valami.Sajnos kicsi gyerekként horrorfilmeket láttam,a szüleim felelőtlenek voltak hogy engedték,eddigi életemben mindig alvászavarokkal küzdök,sok éjszakám nagyon kellemetlenül,szorongással telik el.Kifárasztom magam,citromfű teát iszok,lámpafény mellett alszok.
2012. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt úgy hívják hogy fóbia. Fordulj vele szakemberhez, szerintem megéri, pláne ha ennyire zavar.
2012. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ja, a kérdésre: Én kimegyek kajálni egyet, iszok egy kis tejet, vajas kiflit, aztán már ásítozok is mint egy jóllakott napközis. Visszafekszek oszt döglök mint a lőtt kan reggelig.


Mikor pl köhögés miatt nem tudtam aludni, akkor meg játszottam hajnalig, majd "végelgyengülében" beájultam.

2012. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem is volt olyan korszakom amikor kicsit féltem éjszaka, pláne a hülyébbnél hülyébb horrorfilmek láttán, de belegondoltam hogyha engem ez a szörny vagy démon vagy mi felébreszt és nem leszek kipihent, akkor neki több félni valója lesz tőlem, mint nekem tőle...:D
2012. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ellazulok, becsukom a szemem és a sötétségbe köröket kezdek vele rajzolni. Lehet hülyén hangzik, de nekem bevált.:D
2012. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most jutott eszembe még valami. Ha valami napi szarságok gyötörnek, akkor van rá egy tuti gyakorlat hogy lenyugodj és aludj.


Feküdj le, lazíts, és képzelj el egy kört. Mihelyt eszedbe jut valami zavaró gondolat, dobj a körbe egy bármilyen elképzelt tárgyat. Mindegy mi az, ami eszedbe jut, lehet szarvasagancstól kezdve rothadt banánig akármi. Lásd, ahogy ott marad a tárgy, gyűlik a kupac. Ha jól csinálod, hamar lenyugszik az agyad, és el is álmosodsz.

2012. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!