Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent?

Szerintetek mit jelent?

Figyelt kérdés

Édesanyámat láttam halottnak, koporsóban volt, de a végén kinyitotta a szemét. Utána pedig elsétált. Már terveztem az álmomban a temetését. Számon kértem az orvost hogy hihette hogy meghalt, hogy nyilváníthatta halottnak, hisz kinyitotta a szemét, és felkelt.

meg egy másik sokszor visszatérő álmom: menekülök, vagy futok. Ez mit jelent?



2012. aug. 9. 18:23
 1/4 shori válasza:
Az utóbbi szerintem azt jelenti, hogy félsz valamitől.
2012. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az első álmodta rengeteg válasz lehet...

a másokikra meg az amit az első kommentelő mondott

2012. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mesélek egy sztorit. Nagynéném mielőtt meghalt valaki a családból mindig azt álmodta, hogy az illető egy gödörben fekszik és földet dobnak rá. Egyszer azt álmodta, hogy ő fekszik a gödörben és rá dobálják a földet. Nagyon megijedt szegény. Idén halt meg. Nem lehet tudni kinél mi mit jelent egy álomban. Ezzel persze nem megijeszteni akarlak csak rávilágítani mennyire egyedien kell értelmezni az álmokat. Valakinél semmit nem jelent, valakinél a jövőt... a harmadiknál valami egészen mást és így tovább. Én már sokszor álmodtam azt, hogy a szüleim meghalnak és szerencsére a mai napig élnek és virulnak :)
2012. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nacui válasza:

Az első álomhoz hozzá szólva, nekem mikor hasonló álmom volt, azt jelentette, hogy az illető akit láttam halálos beteg lesz, és az is lett sajnos. Azonban másik álmomban láttam, hogy kimenekül belőle tehát meggyógyul.

A te álmod lehet, az hogy anyukád halálos beteg lesz, de mivel a végén elsétál, túl éli, vagy éppen jelentheti, hogy kómába fog esni, de felébred belőle.

2012. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!