Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom vele? (Bővebben...

Miért álmodom vele? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Tudom hosszú, de hálás lennék ha picit tudnának segíteni! Kicsit bizarr, de megkérdezem! :) Legalább 10x (ha nem többször) egy elég ismert külföldi énekessel álmodom, aki kicsit idősebb mint én /19/ (szerintem nem lényeg, ki az :) ) Úgy kezdődött, hogy (mamáméknál voltunk?!), és úgy éreztem tetszem neki, és meg szerettem volna beszélni vele, hogy mi szándéka van velem, nem tudtunk beszélni mert ismeretlen lányok (akiket nem tudom, h kerültek az álmomba) állandóan beszélgetni akartak vele, és ez ennyi. Következő álmom vele: Meghalt, és amikor megtudtam, elrohantam egy rétre és a rét kitaposott részénél összerogytam és elkezdtem üvöltve sírni, és csapkodtam a földet majd Istenhez kiabáltam, hogy miért vette el azt az embert aki az Igazi is lehetett volna számomra "Én úgy érzem, Ő lett volna az igazi, miért vetted el???!! Arra keltem fel, hogy sírok..... Rettenetes volt. Máskor meg azt álmodtam, hogy orrszarvúkat vadászunk a barátaimmal, de nem sikerül a vadászat és elkezdünk menekülni előlük, hirtelen mamámék kertjében találom magam majd megjelenik egy kétfejű kígyó, megijedek tőle, majd figyelmeztetem a többieket, vigyázzanak, aztán gyorsan vált azt álmom arra, hogy itthon nálunk fekszünk a kanapénkon, és az énekes srác (él o.O) feje az ölemben van hajtva, és azt mondom magamban: "Mutasd ki neki, hogy szereted"..erre megcsókoltuk egymást. Röviden tömören ennyi lenne. Lehet kicsit hülyeség az egész, de hát az álmok ilyenek. Miért van ez? Miért álmodom azzal a külföldi énekessel, miért álmodom azt, hogy Szeretem? Kígyó mit jelent?! Orrszarvú, álomban? Kérem, értelmes válaszokat ha lehet! Előre köszönöm.
2012. aug. 9. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként 17/L
2012. aug. 9. 21:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már ismert személlyel, hogy szerelmes vagyok belé. Valószínű tetszik neked ezért álmodsz vele. Szerintem semmi komoly. Az álmok már csak ilyenek. :)
2012. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
helyes, nem tagadás de elfelejtettem megemlíteni; Van Barátom...
2012. aug. 9. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez akkor tök cink ha többször is álmodtál vele és van barátod, főleg hogy ilyen nagy hangsúlyt fektetsz rá ez arra utal, hogy valami nincs rendben a kapcsolatotokban
2012. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de, minden a legnagyobb rendben! Nincs veszekedés hála istennek, ha van is tudjuk kezelni. De mindezek mellett, mással álmodom, szó szerint sírásra keltem fel, amikor álmomban meghalt a srác.. üvöltöttem. Most is a hideg ráz :/
2012. aug. 9. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan énekes akit szeretsz, és hallgatod a dalait, és hogy helyesnek tartod ettől simán lehet. Vagy épp csak sokat látod a tévébe, elolvasol róla egy hírt, és kész. Az agyad megjegyzi a képet. Álmodsz vele.
2012. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, erre gondoltam én is:) De, nem követem a sztár világot, nem hallgatom a zenéjét sem, így ismét ott vagyok, ahol kezdtem:) Lehet nem kellene annyira törődnöm vele, meg talán nem is törődnék, ha nem lennék álmomba halálosan belezúgva úgy, hogy van Barátom :/
2012. aug. 9. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!