Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Az éjjel nagyon furi dolog történt velem. lefeküdtem oldalra fordulva és egyszer csak valami nagyon zúgó hangot hallottam,és olyan érzésem volt,mintha egészben fel akarnának emelni az ágyból. nagyon megijedtem,elkezdtem imádkozni,hogy elmúljon,de nem múlt el. Aztán egyszer csak felébredtem,és akkor rájöttem,hogy álom volt. Amikor felébredtem tökre nyugodt voltam. Aztán megint elaludtam,és megint ugyanazt hallottam és éreztem,de ekkor már tudtam hogy álmodom,és fel akartam magam ébreszteni,de nem tudtam kinyitni a szemem és mozogni sem tudtam,aztán egy idő után csak úgy felébredtem,amikor már azt gondoltam,hogy nem fogok. nagyon fura nekem ez az egész mert,ez elég ijesztő élmény volt,de amikor felébredtem viszonylag nyugodt állapotban voltam. Bocsi a regényért,ha valaki tud valami értelmeset,kérem írjon :))

2012. aug. 13. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak egy egyszerü rémálom nem kell vele foglalkozni.
2012. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alvásparalízis, kezdődő testenkívüli élmény. Nem kell betojni tőle, nem veszélyes. Csak ha nem tudod, hogy mi fán terem akkor hajlamos vagy megijedni tőle. Olvass utánna, akkor nem parázol be legközelebb.
2012. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi 10:40-es,azt hiszem igazad lehet :))
2012. aug. 13. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaja alvásparalízis..Én is tudok már nagyjából mindent róla, de akárhányszor előjön ugyanúgy betojok tőle...aztán sikerül magamhoz térni és olyan vagyok mint a kifacsart lepedő :D
2012. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!