Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megzakkantam volna?

Megzakkantam volna?

Figyelt kérdés
Miért van az, h mostanában szinte mindig múmiákkal álmodok, pedig nem is nézek iylen filmeket. Álmomban (és a valóságban is) félek tőlük.
2012. aug. 18. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért. Mert félsz tőlük.

Ha a pöttyös labdáktól félnél, azokkal álmodnál.


Egyébként miért félsz a múmiáktól? Ugyanolyan hullák, mint amikből több tízezer van a temetőkben...

2012. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én zombiek közt szoktam járkálni vagy gyilkos elől menekülök...

Ha épp előtte olyasmit néztem játszottam.


Normálisnak tartom magam.

2012. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

1. válaszolonak:


Nem ugyanolyanok, nagyobb az ujjuk a kezükön és természetfeletti nyáluk is van a múmiáknak ...


A multkor mikor a vécében láttam egyet akkor én is beszartam,de csak el kell futni,nem ér utol mert a wc papírba elesik.

2012. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak: tényleg nagyon vicces vagy.. csak ne felejtsd el, hogy másnak ez komoly gond!


A kérdezőnek: alvás előtt szerintem próbálj lenyugodni, és valami olyan dologra gondolni, ami jó. Vagy esetleg nézz filmet, egy vígjátékot, így az fog járni a fejedben elalváskor is.

2012. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Láss túl a félelmen. Az csak egy illúzió...
2012. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!