Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van, hogy ha 5 percre...

Miért van, hogy ha 5 percre elbóbiskolok is álmodok valamit? Folyton fölkelek aztán visszaalszok és azonnal álmodok, fölkelek, álmodok.

Figyelt kérdés
Egy hete kezdődött, ez normális? Eddig volt hogy hetente csak egy álmomra emlékeztem, most meg csak forgolódok éjszaka, vagy 10× felébredek és újra elalszok és mindig álmodok és mindig hülyeséget...

2012. aug. 19. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez gondolom azért van, mert nem jársz suliba, kipihent vagy és ezért nem tudsz elaludni.
2012. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Se suliba se nyáron nem tudtam aludni, nem hinném hogy az a gond.
2012. aug. 19. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Az álom miatt kelsz fel, vagy mi miatt?


A nagy melegben amúgy gyakoriak az alvászavarok, én se tudok aludni rendesen ha pl 28 fok van bent. Forgolódok, izzadok, betakaródzom majd ki, ezzel megy el kb 5 óra, majd hajnalban mikor lejjeb megy a hőmérséklet kimúlok. A legjobb 20-21 fokban, akkor alszok mint a bunda.

2012. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Álmodni elalvás előtt és ébredés előtt szoktak az emberek amikor már nincsenek mély alvásban. A melegtől lehet, én kiváló alvó vagyok, de ez az időjárás kikészít.... ugye most is 3 óra lassan.... és itt baxom a rezet....
2012. aug. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!