Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sajat eskuvomre valo keszulode...

Sajat eskuvomre valo keszulodes az alomban mit jelent?

Figyelt kérdés

Ma éjjel azt álmodtam, hogy a volt szerelmem, akivel nagyon szerelmesek voltunk egymasba még régen, de sajnos soha nem tudtunk egyutt lenni, keszultunk az eskuvonkre. Nagyon boldog voltam es o is nagyon boldog volt.

Viszont nagyon sok furcsa dolog is tortent. Kapkodtunk mindennel. Allando rohanas volt a szervezkedes.

Megneztem az alomfejto szotarat. Ott az eskuvo egy nagy szerelem beteljesedesere utal. Ez valoban igaz lenne? Iletve az erdekelne meg, hogy azzal a ferfival akivel almodtam? Vagy az teljesen fuggetlen?

Nagyon kesze-kusza most a fejemben minden...


24/L



#esküvő #alom #regi szerelem
2012. aug. 21. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy érezheted, hogy lekéstél az életről, a szerelemről, a házasságról, hiszen a volt szerelmednél - gondolod te - nem igazán találhatnál magadnak jobbat.


Bizonyára volt oka annak, hogy vége lett a kapcsolatotoknak. Ha ez amiatt történt, hogy nem fértetek össze, akkor kár vágyakozni utána. Ha viszont külső tényezők befolyásolták a dolgok alakulását, még bármi lehet belőle. Akkor viszont tenni is kell érte! És tudod, mit? Talán erre az igyekezetedre utal a nagy kapkodás az álombeli esküvődön...

2012. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eloszor is koszonom a valaszt! :)

Viszont mint emlitettem, mi sajnos soha nem alkottunk egy part. Nem azert, mert nem akartuk, vagy nem szerettuk egymast, sot nem is azert mert valaki kozenk allt. Nehez ezt elmagyarazni, egyszeruen most, mikor mar szep lett volna minden, akkor 2000 km valaszt el minket egymastol. Sajnos...

2012. aug. 21. 13:57
 3/3 anonim válasza:
Bár későn válaszolok és lehet mostanában össze jöttél valakivel, vagy éppen vele, viszont tudnod kell, hogy az álmok a múltbéli eseményekből kreálnak össze egy sztorit. Pl: Egyszer közölték velem, hogy tetszek egy szőke francia srácnak, mert nagyon nézet engem. Ez az egyik nyáron történt egyébként Horvátba. Minden esetre rá alig 1 évvel, ezzel a sráccal voltam együtt Franciaország egyik helyén. Nem mondom, hogy nem hiszek az álmok jelentésébe, de vedd figyelembe, hogy minden álom a múltad vágyaihoz, történeteihez kapcsolódnak. Némelyik álom valóra válhat, de a legtöbb csak a REM fázisban alkotót múltbéli események, kitalált sztorija.
2016. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!