Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet az, hogy álmomban...

Hogy lehet az, hogy álmomban mindíg repülök, meg ember feletti erőm, és képességeim vannak, de ha sötét van, akkor egyből úgy is marad, és felébredek? Vagy ha esik az eső, nem látok semmit, vagy ha fúj a szél, akkor elfúj engem is?

Figyelt kérdés
Kicsit zavaró,szinte minden álmomban én vagyok a szuperlény,de ha esik,vagy sötét van,már anyi is volt a mókának.Meg nehéz irányítani a repülést,sokszor fejjel lefelé,vagy háttal előre haladok.
2012. aug. 22. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat nézted kis korodban a cartoon networkot...vagy csak túl mély benyomást tett rád a LEGO Batman 2...:/
2012. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem álmodsz olyankor, hanem asztrálutazol, csak még nem ismeri rendesen a tudomány mai állása ezt a dolgot és álomnak mondják, ilyenkor az öntudatod a testeden kívül van és akármit tusz csinálni, pillanatok alatt egyik helyről a másik helyre teremni, falakon átmenni, de a sötét miatt valószínű visszazökkensz a testedbe, a szél meg eső pedig megakadályoz a folytatásban, ha legközelebb elkezdesz repülni, próbáld meg semmibe venni a sötétet, minta nem számítana semmit, meg az esőt is, ha szélbe keveredsz engedd el magad, vagy gondolj egy oylan helyre, ahol sokat szoktál lenni és eső és szélvédett hely,.
2012. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát,pedig az álmok nagy részében ez folyik,ha nem épp valami háború kellős közepén vagyok éppen,és valamelyik oldal katonájaként késsel,vagy karddal,vagy távcsöves puskával dolgozom...Egyszer biztos sikerült megálmodni a jövőt,még ha piti dologban is:Azt ,hogy mondta ahugom,hogy most lesz a sorozat,amiben börtönbe raktak egy nőt,aki igazából ártatlan,és azt akarja bebizonyítani,hogy nem ő a bűnös.Rá kb 1-2 évvel jött is egy ilyen sorozat,a vad angyal főszereplőjével.
2012. aug. 23. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!