Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek jelent valamit?

Szerintetek jelent valamit?

Figyelt kérdés
Minden este ugyanazzal a személlyel álmodok akit nagyon szeretek. Vagy olyat álmodok,hogy megfogja a kezem vagy,hogy megcsókol ez jelent valamit lehet,hogy ő is szeret engem?? Létszíves normális válaszokat! Amúgy eléggé jól ismerem mert élőben mindennap találkozunk is és szemezünk meg ilyenek :)

2012. aug. 23. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, előre elnézést kérek, de ennnyire nem lehettek buták.

Ez annyit jelent, hogy szereted. Semmit nem jelent, nem üzen az álmodban, hogy igen, én is szeretlek.

Az álom a vágyak és a félelmek kivetülése, ennyi.

2012. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit jelent, hogy te szeretnél tőle valamit. Egy személy nem tud belépni a te álmodba, hogy ott üzengessen neked.
2012. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is voltak olyan időszakok, hogy sokat álmodtam egy konkrét személlyel, még régen, sőt ezen a héten már három fura álmom is volt vele. Mondjuk nem ilyen egyszerű mint a te álmod. :) Mondhatni volt köztük "morbid" is. :/



Na szóval szerintem az álmok szerepe többnyire annyiban merül ki, hogy segítsen egy bizonyos élményt, gondolatot, érzést feldolgozni, gondolom mint a te esetedben, szóval ne vedd feltétlen jósló álomnak - már ha annak veszed.



Amúgy mi takar az, hogy minden este? Kb mióta tart ez a folyamat? (Pl ha években mért intervallumban történne a dolog az elég bizarr lenne :D de persze tudom hogy erről szó sincs)

2012. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!