Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmokban a...

Mit jelent az álmokban a vulkán/vulkán kitörés?

Figyelt kérdés
már több mint egy hete szinte minden éjszaka az álmaimban vulkánok szerepelnek hogy mindig máshol kitörnek és hogy menekülni kell...ennek van valami jelentése???
2012. aug. 27. 14:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
El akarsz menekülni valami elől ami elől valószínűleg nem tudsz..
2012. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az álmomban mindig sikerült elmenekülni..ez az ellentétét jelentheti?
2012. aug. 27. 16:27
 3/12 anonim válasza:
talán h megoldod a valóságban is...azt már nem tudom.
2012. aug. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
remélem ugy lesz mert van egy nagyon súlyos problémám....
2012. aug. 27. 16:37
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem valami a mélyről feltörő dolgot jelenthetnek, bármi is legyen az a te életedben
2012. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

- természeti csapás: olyan nagy baj, amit nem lehet kivédeni. FENYEGETETTSÉG-ÉRZÉS.

- benned vannak nagy, pusztító erők (düh, agresszió), amiket eddig elnyomtál, de rettegsz attól, hogy egyszer kirobban belőled...

- szexuális energiák benned, szintén most készülnek kirobbanni...


Valamelyik változat megpendít benned valamit?

2012. aug. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
01:14-es az első feltevés igaz
2012. aug. 28. 09:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi baj?
2012. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
sok verekedés.az elején nem akartam..de most már örömmel neki megyek azoknak...iskolai verekedések..én egyedül ők 3-5-en ..most h jön megint a suli kicsit felzaklattam magam emiatt.szerintem ezért vannak a vulkános álmok meg ugye az álmok végén ők is szerepelnek.csak az itt a problem hogy én úgy szoktam megálmodni az álmokat hogy általában az ellentétüket jelentik.de ritkán meg azt amit és most nemtudom mi lesz..
2012. aug. 28. 10:11
 10/12 anonim ***** válasza:

Hm, gondoltam. A második felvetésem is talált, a benned lévő agresszió jelenik meg itt... Hogy most már örömmel belemész.


A harag, agresszió nem baj, ENERGIA. Csak meg kell tanulni megfelelő mederbe terelni, hogy ne pusztítson.


Hány éves vagy?


Le kéne állítani a támadó csapatokat az iskolavezetés segítségével.

2012. aug. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!