Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha az álmaimban...

Mit jelent, ha az álmaimban (nem mindig, de visszatérő elem) egy katonai bázison vagyok?

Figyelt kérdés

Párszor álmodtam már ezt, mindig más volt előtte és utána is, csak az az állandó, hogy repülök és sok hó van, és látom a drótkerítést, és valami épület falát, és bár nem látom, tudom, hogy ez egy katonai bázis, és mindig lezuhanok a hóba. Van amikor ilyenkor felébredek, de van hogy csak simán felállok a hóban, pedig nagyot zuhantam.

Mit jelenhet ez? Már évek óta néha-néha előjön az a jelentet...



2012. aug. 28. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hitler vagy Sztálin leszármazottja vagy
2012. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kac-kac nagyon viccesnek gondolod magad, igaz?
2012. aug. 28. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:

ez csak vicc volt


lehet hogy egyik rokonod vagy egy olyan ember aki később az ismerősöd lesz katonának megy majd és te ezt álmodo meg előre

de az is lehet hogy tudatt alatt te akarsz katona lenni

a zuhanás az lehet attól hogy a tudatalattid kivetíti a félelmeidet és amikor az a vége hogy felállsz akkor attól kevésbé tartasz, mint mikor utána nincs senki (érted ha valamitől nagyon félsz az kivetíti a tudatalattid zuhanásra és a végén meghalásra, amikor csak kicsit félsz valamitől akkor viszont utána felállsz)

de az is lehet hogy megálmodo a jövőt és ez fog veled történni


ez a válasz már jó?

segíthetek még valamiben?

első válaszoló

2012. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

talán nem érzed magad biztonságban valami miatt és így jön felszínre...

én is rengetegszer álmodok hóval, drótkerítéssel, katonai bázissal

nekem az visszatérő elem hogy egy golyó súrolja a lábam, meg hogy időnként egy földbe vájt árokban vagyunk és az beszakad én meg az utolsó pillanatban megúszom hogy rámszakadjon a föld, de a mellettem lévőt nem tudom kimenteni

nagyon utálom ezt az álmot :/

2012. aug. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokat kockulsz,állandóan nyomatod a katonás játékokat.Egy idő után elhiszed hogy te is közéjük tartozol :D
2012. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vazul267 válasza:
Télre, a börtönben kötsz ki.
2012. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy az álmaidban mindig egy katonai bázison vagy !
2014. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!