Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez?

Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Max 2 évente, de van amikor szinte naponta,hetente vagy havonta azt álmodom, hogy egy erdőben vagyunk a barátnő(im)mel és 2 orjás hód meg akar ölni minket ,de sikerül elszöknünk, és utána egy nagy mezőn vagyunk, ami elkezd lejteni , de nagyon, szinte már zuhanunk,és én megérkezem egy sátorhoz (a többiek eltűntek) ahol egy néni köt vmit,mondom neki,hogy megszöktem a hódoktól, de rám sem bagózik, csak annyit mond h oké, utána egy öreg házhoz érek, de nem megyek be, Hírtelen minden elsötétül, és mikor kinyitom a szemem 2 védőruhás ember emel fel. utána vége

5 éves korom óta álmodom ezt, de az elején még rövidebb volt, és utána bővült.



2012. szept. 1. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs, erre már én sem tudok mit írni xD
2012. szept. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A szentségit erről írok egy regényt. Majd értesíts, ha további fejlemények jönnek.

Egyébként ezért cserébe segítek: szerintem az a 2 védőruhás ember valamitől megvéd. A hódok az ellenségek. Az öreganyó a rejtélyes személy. Az erdő a tér.

Kíváncsian várom a folytatást, privátban küldheted!

vagy erre az oldalra posztold ki: [link]

2012. szept. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez sokat segített, az álmokkal kapcsolatban. Nem misztifikálom túl az álmaimat, de általában figyelem, hogy mikről szólnak, de nem olvasok álmos könyvet, azt nem tartom hiteles magyarázatnak.:)


ezt viszont sokkal érdekesebbnek és valóságosabb elemzésnek, több álmot is felhoz példának, érdekes:

a 2. perctől hallgasd meg :)))

[link] egyetemi előadása

2001.11.27.

lejátszás

letöltés

A tudat és a tudattalan kapcsolata. Az álmok. 5 kategória: 1. megerősít 2. hozzászól, kiegészít 3. korrigál, módosít 4. változásra szólít fel, 5. nagyon mély üzenettel bíró, ún. NAGY álom

2012. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 x) ***** válasza:
Túl sok filmet nézel :)
2012. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a hódító hódok visszatérnek:D:D:D
2012. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. szept. 2. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:

talán üdvözölni kéne a nénét, egy népmesei fordulattal, hátha az öreganyámnak szólítottál fordulattal segít neked.


küzdj meg a hódokkal!

repülj! Csapkodj a karjaiddal ;) úgy lehet ám repülni álomban.

2012. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!