Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Előzmények: Apum főnökének a fiánál(egyidős velem) voltam lovagolni. Nem egy álom pasi, fogszabis, szőke, kék szemű, 175-180 körül. Kicsit zavarban voltam, mert elötte csak egyszer találkoztam vele és kb. 2 mondatot beszéltünk. Idegennek számított még nálam. Kb. 4 órát voltam kettesben vele. Dumáltunk, elvégeztük/elvégezte a lovak körüli tenni valót. Aztán bementünk hozzájuk és megmutogatta a házat. Utána mutatott egy csajt, aki rá van kattanva, és pont írt neki és röhögtünk rajta egy csomót. Utána berakott egy horror filmet a laptopján és kihúzta az ágyat, rá telepedtünk. Miközben helyeszkedtünk hozzáért a keze a kezemhez és gyorsan elkapta. Utána nem sokkal jöttek értem.

Álom:Másnap Vele álmodtam. Ültünk egy kocsiban hátul, ő ült az ablaknál, én középen. a felém lévő kezét a mögöttem lévő fejtámla mögé rakta. Kicsit oldalasan ültem felé fordulva. Egyszercsak ráteszi a kezét a vállamra és elkezdi simogatni, a kezére nézek, amit a vállamon pihentet, utána rá és mosolyog. Kiszálás után valami iskolában járkáltunk össze vissza.


Normális válaszokat kérek!


2012. szept. 5. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szeretnél vele lenni a való életben is..:D
2012. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi a köze, hogy vele voltál aznap és az agyad azt dolgozta fel amíg aludtál. Nem tudom pontosan mi történik alvás során (elnézést), de olyasmi, hogy az agy feldolgozza az aznap vagy előtte történteket. Attól, hogy ilyet álmodtál nem kell hozzámenned feleségül vagy hasonló dolgok, semmi extra nem történt, én is álmodtam furákat, mint mindenki más, de ebből semmi nem következik. Nekem ez a véleményem, bár, ha te hiszel az ilyen "megálmodom a jövőt" meg hasonló dolgokban, akkor nem sokat segítettem :)
2012. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom :D én majdnem minndennel ilyen fifty-fifty alapon vagyok. De épp ezért csodálkoztam, mert nem tetszik maga a gyerek, vagy hogy mondjam...
2012. szept. 5. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Ez azt jelenti hogy terhes vagy.
2012. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is, a múltat dolgozta fel az agyad.

Az, hogy a srác elkapta a kezed, valószínűleg azt jelezte neked, hogy beléd zúgott.

Tsundere-ként meg róla álmodsz. Tiszta sor, még néhány animében illő közös kaland, és álompár lesztek.

2012. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!