Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Borzaszto almom ( remalmom...

Borzaszto almom ( remalmom volt), mi miatt almodhattam ilyet?

Figyelt kérdés

Ma delutan mindenki, a ferjem, a kisfiunk, en is kicsit lefekudtunk aludni ( hosszu utrol erkeztunk haza), 2-2 es fel orat alhattam.

Almomban emlekszem vegig kodos, szurke ido volt odakint, en pedig - minden ok nelkul- elhivtam magunkhoz egy, korabban katonakent dolgozo ismerosunket. Keso estefele jott at, es nagyon furcsa volt, vegig maga ele nezett, cigizett meg sirt, ezt nem nagyon tudtam hova tenni, igy inkabb ki-kijarkaltam a kisfiam ellenorizni, aki a szobajaban aludt. Masnap reggel kint alltam a haz elott az udvaron, amikor lattam egy szoke haju kisfiut az udvarunkon , aki azt ismetelgette a szomszedaimnak a keritesen keresztul, hogy o itt beteg. En valami miatt nagyon feltem a kisfiutol, es amikor a kisfiu ramnezett , felugrott a kapura, es teljes erejevel orditott, razta a kaput, en meg csak annyira tudtam gondolni, biztos valami "idegbeteg" srac, ki kell hozzam a gyerekem, igy azonnal a rendorseget hivtam, de nem mukodott a telefonom, mindig csak a szolgaltato uzenete jelentkezett be. Majd hirtelen a fentebb emlitett katona termett mellettem, ugyanugy sirdogalt,mint mindig, en meg orditok vele, hogy adja ide a telefonjat,amire csak annyit mondott, nem tudja ideadni. Elkezdtem futni, be a belvaros fele, hogy akkor majd megallitok valakit , aki ideadja a telefont, senki nem volt az utcan, beneztem egy iroda ablakan, ahol ilyen titkarnok ultek, lattam elottuk a telefont, de mintha eszre se vettek volna. Tovabb futottam, es egyszer csak a tengerparti setanyon talaltam magam ( valojaban olyan masfel orara elunk egy tengerpattol), -akkor nemileg mar almomban is , mintha valamennyire tisztabb lett volna a tudatom? de meg mindig az " alombeli tudatrol" van szo,- azon gondolkodtam, hogy kerulhettem ide. Egyszercsak valtott a kep, es egy szobaban lattam aposom, anyosom, meg a ferjem, a ferjem csak bamban maga ele bamulva ult, apos meg anyos papirokat rendezgetett az asztalon, es nem vettek eszre ok sem engem. Ideges lettem, hogy ram se sz@rnak, ezert mergemben lesepertem a papirokat az asztalrol, mire az aposom csak annyit szolt anyosomhoz: " Szerintem o jott el.." Az volt a pillanat, amikor -mindig az " alombeli tudatommal", de- belem hasitott a felismeres, hogy en nem elek, hogy engem nem latnak, minden nagyon furcsa korulottem, en biztos szellem vagyok mar.

Ekkor hirtelen felebredtem, de eskuszom, jo egy ora kellett, mire teljesen " magamhoz tertem", azonnal kirohantam a konyhaba kavet fozni, utan kave-cigivel a kezemben nezegettem jobbra-balra, tudatositva magamban, hogy oke, a valosagban vagyok, a ferjem pedig minden bizonnyal jol lat, mert megkert hogy adjak neki is egy csesze kavet, szoval szellem nem lehetek. :D

Mikor kitisztult minden, akkor eszembe jutott, hogy a katona barat azert jelenhetett meg almomban, mert par napja beszeltunk roluk ( visszajonnek oda lakni ahol mi is es az is leesett, hogy az alomban o is halott volt....) de a tobbi reszrol, fogalmam nincs. Ami viszont furcsa, ha delutanonkent alszom, erosen emlekszem minden reszletre, es mind hasonlo tipusu furcsa, ijeszto remalomnak is beillo almok. De ez a mai tultett az eddigi osszesen, majd besz@rtam meg ebredes utan is.

Mit jelentenek az ilyen almok? Valaki tudja? Es mit jelent az, hogy ha veletlenul elalszom rovid idore delutanonkent, horrofilmbe illo almaim vannak? Koszi!


2012. szept. 9. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Csak kíváncsiságból kérdezem.
2012. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En is csak kivancsisagbol: bocs, de az miert erdekel?
2012. szept. 9. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából neked kellene rájönnöd, hogy mit is jelenthet. Esetleg félsz, hogy a kisfiadat nem tudod megvédeni, de ez csak egy gyenge tipp.

A délutáni rémálmok meg lehetnek az ebédtől: pl. vannak olyanok akik, ha bekajálnak és elalszanak rémálmaik vannak. Okozhatja még, ha forgalmasabb helyen laktok. Nap közben több a jármű, ezért nem álmodsz rosszakat este, mert lecsendesül a forgalom.

2012. szept. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!