Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szoktatok olyat álmodni hogy...

Szoktatok olyat álmodni hogy mentek kocsival és nem tudtok megállni hiába nyomjátok a féket?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen megyek így és látom h piros a lámpa és egyszerűen nem tudok megállni mert csak alig lassulok egy kicsit.. aztán baj nélkül túl jutok, épp megnyugodnék és jön a következő és így még párszor aztán v felébredek v vége lesz..
2012. szept. 12. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szakadék volt, de ez álom megszűnt, amikor elkezdtem vezetni tanulni. Ha a jelentése érdekel, akkor megmondom. félsz az autóbalesetektől. Ennél rejtélyesebb fejtegetéshez nem értek és nem hiszek benne.
2012. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam h a piros lámpás büntetésektől félek, mert az életben mindig attól parázok h pont előttem vált át és már nem birok megállni és emiatt felvesz a kamera és jön a bünti :S
2012. szept. 12. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs jogsim, nem is tervezem, mert agyilag alkalmatlan vagyok, de mégis rendszeres (rém)álmom, hogy vezetek és fogalmam sincs, hogy állok meg vagy hogy jutok el A-ból B-be, de mindig sikerül.
2012. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Antimod ***** válasza:

Rengetegszer, általában tolatok, és hiába taposom a féket, a kocsi csak csúszik és csúszik... szép lassan, ütközésig.


Volt egy balesetem, gondolom azért álmodom ezeket néha.

2012. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hmmm, érdekes.

én azért kérdeztem meg egyébként mert már mástól is hallottam h ugyan ilyet álmodott, mondom hátha lesz még vki.

2012. szept. 13. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok vezetni,nincs jogsim,mégis régen sűrűn álmodtam ,h nem tudok megállni,leejtőn gurul a kocsi,szembeforgalommal,néha dugóban nekimentem mindenkinek. Stb...
2012. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DarkLantern ***** válasza:
Antimod: Nekem is pont ilyen szokott lenni, tolatok és nem fog a fék, hiába váltok fel, semmi csak csúszik míg nem ütközök.
2013. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom hogy régi poszt, de én is szoktam pontosan ilyet álmodni, hogy elindul a kocsi és hiába nyomom a féket csak megy megy míg nem ütközök.
2018. márc. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!