Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyton ott járok álmomban...

Folyton ott járok álmomban már igazán tudni szeretném, hogy van-e vmi jelentősége?

Figyelt kérdés
Szóval már egy jó ideje azt álmodom,heti szinten, hogy egy vasútállomáson járok.....először amikor ott jártam lepukkadt, elhagyatott volt akkor osztálytársaimmal voltam ott. Másodszor ugyanott jártam de akkor virágzott, tele volt vonattal,utasokkal szóval élettel.Akkor volt már hogy anyumat kísértem a kórházba álmomban és ezen a vasútállomáson keresztül mentünk de folyton ugyanaz a vasútállomás....utána volt olyan is hogy megint osztálytársamékkal mentem oda de akkor ott dolgoztam(gőzöm sincs mit de ott dolgoztam)...akkor már ilyen félig-meddig lepukkadt épületek voltak,és a vonatok is rozsdásodtak. Aztán egyedül voltam ott újra, akkor minden vonat rozsdás volt és félre voltak állítva. Én meg megpróbáltam beindítani őket aztán egyet sikerült és elmentem vele o.O de a sorompónál vissza kellett fordulnom merth rozsdás vonattal nem közlekedhetek.Aztán amikor újra ezzel álmodtam megint egyedül voltam az állomáson és kivolt halva szal már vonatok sem voltak, és láttam egy alakot a síneken de sötét volt nem tudtam beazonosítani,elindultam felé és ahogy odaértem szétfoszlott és egy lökést éreztem magamon is mintha keresztülmentek volna rajtam, nah akkor fel is ébredtem. azóta nem álmodok ilyen nagy gyakorisággal ezzel a vasútállomással de még előfordul hogy ott vagyok de nem nagyon emlékszem azokra az álmaimra. o.O jelent ez valamit? merth én nem járok vasútállomásra valós életben sem, meg nem is beszélek róla se semmi egyszerűen jön az álom és kész. :S
2012. szept. 18. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Vasútmániás vagy és tudat alatt biztosan ott akarsz dolgozni.
2012. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon régen énis álmodtam ilyesmit, de nem sűrűn, én még cifrábbakat álmodtam régebben! Sose jöttem rá, mit jelent. Vasúti sinek mentén rohantunk! Röviden ennyi. :D

Álmodtam árny lényekről, angyalról, hüllőkről, arany szárnyakról,ami rajtam volt. Öregemberről aki várt rám, meteor darabokról,amit a földről felvettem stb... :)

2012. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az emberi fantázia határtalan. Leírom a tegnapi (m(mai?) álmomat. Elraboltak, nagy nehezen, de sikerült kijutni tőlük. De előtte meg beinjekcióztak valamivel. Aztán elrabolt 2 másik pali, az egik egy 3 méteres hatalmas pali, a másik meg arra hasonlított, aki az "egyszer volt...az emberiség, az élet"stb. című mesében volt a főgonosz mindig. Ilyen vörös hajú kis, félméteres-méteres pali. És az injekcióban ilyen érzéstelenítő volt, szóval úgy néztem ki mint aki alszik, de mozogni nem tudtam, de tudtam hogy mi folyik körülöttem. És a kisebbik pali megd.gta a lábamat...:D

és ez mind onnan kb., hogy 2 napja a párom cégénél lévő kutya (aki egyébként a közös "szerelemkutyánk"), ő is most kamasz, és ilyenekkel próbálkozik.:D

2012. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen álmodok olyan helyekről ahol még sosem jártam. Nem tudom van e valami jelentősége vagy csak a fantázia szüleményei. 1 x álmomban egy iskolai könyvtárban voltam (tudtam hogy az) de elég fura felépítése volt. Néhány hónappal később a neten elém került egy kép a pozsonyi egyetem könyvtáráról. Pont olyan volt álmomban is. Nem tudom miért álmodhattam vele, az is lehet, hogy csak véletlen egybeesés.
2012. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincsenek, véletlenek! Mindennek, van oka, ("és, vagy") okozója! A véletlentől, nem születik meg a végtelen univerzum! ~(Szerintem, mindig is létezett, az univerzum!)

:)

2012. szept. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én álmomban egy híd lábánál szoktam járni, olyan, mintha Budapesten lenne, de utak nincsenek, dombos-füves a terület, előttem a víz és mellettem egy híd van. A vízpart kicsit olyan, mint a tengerpart, hogy lassan mélyül és tiszta a víz, de folyó, mert van sodrása. Mindig ugyanúgy néz ki, sosem változik, és amikor ott járok álmomban, akkor mindig nyugalom tölt el, és ez az érzés megmarad ébredés után is. Évek óta megvan ez az álmom, de csak ritkán jön elő (havonta-kéthavonta kb.).

Szerintem van jelentősége, én hiszek pl az előző életben, lehet, hogy akkor nekem valamiért sokat jelentett ez a hely...

24N

2012. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a múlt emléke, lehet a jövődet ábrázolta az álmod! Pl:. Az én álmomban, egy angyal akar üzenni nekem, valamit! 2X is álmodtam,egy angyalról! Ugyanakkor rengeteg visszatérő álmaim szoktak lenni!
2012. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

rengetegszer megálmodtam a jövőt.pl:álmodtam egy elhagyatott sötét sikátorról pár hónappal később pedig ugyanabban a sikátoron mentünk keresztül a nagynénimmel.ez durva.

meg volt olyan hogy azt álmodtam elmentem egy gyönyörű elhagyatott tengerpartra, a pasimmal és a pasim egy vámpír volt (az alkonyatból).és nem tudom a jelentőségét.

meg volt olyan hogy sétáltam egy mezőn és egyszer csak körülvett egy csapat angyal és valamit üzentek nekem hogy vigyázzak magamra mert jön a veszély.amióta azt álmodtam csak úgy zúdul rám a rossz, veszély és a családomra.


mindennek van jelentősége csak nem biztos hogy tudjuk, mi.

:)

2012. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!