Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy tükör előtt ülünk a volt barátommal, akit én még mindig nagyon szeretek, és azt nem tudom, hogy ő is e engem.. nem tdudom, na de mind1. Szóval a tükör előtt megölelt és tisztán láttam magunkat. A kép nem nagyított fel, nem is kicsinyített, csak úgy láttam, mintha egy életben belenéznék egy normális tükörbe. :)

Ez szerintetek mit jelenthet?


Előre is köszönöm szépen!


2012. szept. 18. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hiányzik még... ennyi
2012. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy venni fogol egy tükröt.
2012. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hiányzik, szeretnéd, hogy minden rendben legyen köztetek megint.
2012. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az álmok néha a vágyaink tükre.

Te erről a tükörről álmodtál.

DxD

2012. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

tükör

-A hiúság jelképe. Saját tükörképedet látni: önimádat; tükörképed, ha idegenszerű, ijesztő lenne: idegennek érzett gondolatok, cselekedetek; befolyásoltnak tartod magad. Mást, ismeretlent látni tükörben, amelybe Te nézel bele: meghasonlottság. Tükör, amelyben háttal látod magad: elégedetlenség; kívül-belül többet vársz magadtól. Tükörképével együtt látott ember: vegyes érzelmek; tükörképével együtt látott táj: van mire emlékezned.


Szeretett lény: Az álmodó eszményi társát testesíti meg. Egy kapcsolat túlzott elvárásokból adódó zavarára is utalhat. Titkos szándékoktól is óv.


ölelni

barátot - Elhibázott lépés egy kapcsolatban.


ölelkezés

Ha barátinak már éppen nem mondható, de még nem is egyértelmű szeretkezés: ha mást látsz így: kínzó és kielégítetlen kíváncsiság; bármennyit tudsz másokról, bármennyire is szeretnek, mindig háttérbe szorítottnak érzed magad. Ha Te ölelkezel: nem engedsz utat valamely érzésednek; félrevezeted magad. Ha valaki olyannal ölelkezel, akire különben nem is gondolsz: vedd azt, aki az álombéli környezetében van, esetleg ugyanúgy hívják. Azonos neművel ölelkezni: nem kapod meg azt az elismerést, amelyre méltán igényt tarthatsz.

2012. szept. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utoló nagyon szépen köszönöm!
2012. szept. 22. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!