Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ismétlödő álom. Menyasszony....

Ismétlödő álom. Menyasszony. De miért? És mit jelenthet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Àlmom:Ismét utolsò pillanatban veszem meg a ruhàt. Felveszem és úgy màszkàlok a városba,ruhaboltba ruhàkat pròbàlni még a menyecske tànchoz is láttam ruhàt..míg a csalàd és rokonok otthon az utolsò simitásokat végzik.Aztàn hazamentem és a leendő férjem aki egy gonosz öregember volt ( rokon) hiàba mondtam neki hogy ne nézzen ràm mert babona..direkt ràm nézett. ezt a részt többször is megàlmodtam. Majd megjelent a mostani párom hogy miért sírok és mondtam neki hogy mert babonàs vagyok és direkt megnézte a ruhàmat ,ès hogy nem akarok hozzàmenni ahhoz az öregemberhez mert őt szeretem.


Arcomat nem làttam az àlom soràn csak a testem és a ruhàm. Élethű volt az egész.


Többször vagyok àlmomba menyasszony de csak a testem és ruhàm jelenik meg


Mit jelenthet ?

Aki nem ért hozzà az légyszi ne is ìrjon.


2012. szept. 27. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Menyasszony. Vad és szegény: jó feleséged lesz. Szép és gazdag: szüleid halála.


Menyasszonyruha betegnek igen rossz, míg egészségesnek pletykaságot mutat. - Kernerben: menyasszonyt az öregek házához vezetni: jegyez nagy lelki nyugodalmat.


Menyasszonytáncot járni: mutat szomorúságot egy váratlan látogatás révén. Menyasszonyfátyol: betegnek szemfedő. Menyasszonycipő: jegyez eltévesztett lépést. (R. M.) A különös álmokban: menyasszonyruhában szeretkezni: jegyez elhibázott életet is.

2012. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt ismerem. ez alapjàn több mint a felére szàmíthatok
2012. szept. 27. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:

A szimbólumok többrétegű jelentéstartalommal bírnak.


1. Párkapcsolatból eredő félelmek miatt álmodsz ilyesmit elsősorban. Belső konfliktus, megfelelni akarás is megjelenik szimbólumként. Erre utal a babona, valamint az, hogy nem ahhoz akarnak hozzáadni akihez szeretnél.


2. Félsz, hogy elveszíted a párodat, illetve valami balul üt ki.


3. Az öregség is megjelenik, valószinűleg attól tartasz, hogy a házasságod olyanná válhat mint azé az öreg rokonodé.


4. Félsz ,hogy a házassággal hipphopp együtt jár a nyugdíjcsekk is. Kapuzárási para.

2012. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hűha. 25 évesen....ezek szerint beparàztam az eljegytéstől és az azt követő házassàgtòl...hogy öregszem stb stb.


most hogy belegondolok...lehet nem ő a megfelelő ?! :-[

2012. szept. 27. 14:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Írtad: "aki nem ért hozzá,az légyszi ne írjon"

Hát én értek hozzá. Nem elméletből,hanem gyakorlatból. Olvashatod. Neten van. Címe: Áldás

Sokfélét gondoltam róla de egy se jött be.De amire vonatkozott az igen.

Az álmot nem lehet megfejteni. Amikor az élet megcsinálja a jósálmot akkor tudod, az jósálom volt.

Ne törd a fejedet. Hiábavaló.

2012. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi neked is :-)
2012. szept. 27. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!