Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomba olyan dolgokat csinálo...

Álmomba olyan dolgokat csinálok, amit soha nem tennék/mernék?

Figyelt kérdés
Jó párszor volt már olyan hogy, szivarozom...mikor 1 szál cigit nem szívtam el életemben.Megverek valakit,amikor békés vagyok alapból,olyanokat teszek amiket nem kívánok(cigi). Olyanokat amikhez nem lenne gusztusom (testiségek) Miért vannak ilyenek? mások az agyműködések álomban? miért vannak ezek???

2012. szept. 29. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagy milyen lehet ezeket megtenni, de ébren elnyomod magadban a kéztetést. Akár tudatosan akár nem. Szerintem ezért jönnek felszínre álmodban.
2012. szept. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A párhuzamos valóságok alakulása is része lehet az énünknek. A világ végtelen, érzékszerveinkkel mi csak ennek töredékét érzékelhetjük.
2012. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az álmok általában elfolytott vágyak vagy félelmek.
2012. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
elözö válaszolónak adom! :D
2012. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
köszi pszichológiát tanulok így kicsit értek ezekhez a dolgokhoz. am nem kell aggódnod szerintem ezek miatt az álmok miatt én is szoktam furcsa dolgokat álmodni
2012. szept. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!