Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom majdnem mindig...

Miért álmodom majdnem mindig ugyan azt?

Figyelt kérdés

3 álmom van legtöbbször a helyszín meg a személyek ugyan azok,de mindig más történik és ez attól függ milyen filmet nézek.Az 1.,hogy a suliban egy démon faszika lever és aztán mint egy démoni erővel bíró/irányító ember felkelet és egy fekete karddal megölöm,2.hogy egy szobában vagyok egy lánnyal akit Máriának hívnak bevallja nekem,hogy szerelmes belém,DE EZ AZÉRT FURA,MERT A VALÓSÁGBAN NINCS ILYEN NEVŰ BARÁTOM,TESTVÉREM UGYHOGY NEM VÁGOM,meg mindig ugyan az az alakja.Ja és ezzel volt egy másik álmom is ami valóra vált csak nem azzal a MÁRIÁVAL.Ez pedig az volt,hogy 4 b.nőmmel megvicceltük a tanárt a 2 b.nőm kinn volt a mosdó környékén beszélgettek/sétálgattak és ha jött egy tanár szóltak nekünk így 3 óráról lemaradtunk :),mert a másik b.nőmmel az egyik wc-be bezárkoztunk,mert a takarító rajta hagyta a kulcsokat (rossz gondolatok kedvéért nem csináltunk semmit csak nevettünk,hogy észre sem veszik,hogy az 1.órán ottvoltunk a többin meg nem,de végül lebuktunk.3,hogy egy ismeretlen srác vallja be nekem,hogy szeret és őt nem tom,hogy hívják.

Hát ennyi lécci segítsetek.



2012. szept. 29. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
hát, biztos mind összefügg a napjaiddal, de szerintem sokat gondolsz ezekre az álmokra, és amiatt is ezekkel álmodsz.
2012. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!