Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Álmomban terhes voltam és már körülbelül szülés előtt álltam, de a hasam elkezdett összemenni.
2012. okt. 15. 07:15
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
Aludtál, és kipihented magad.
2012. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelentheti azt is, hogy tudat alatt (vagy épp tudatosan is) vágyakozol azután, hogy gyermeked szülessen.

De leginkább azt olvasom ki belőle (bár túl sok információ nem áll rendelkezésre az álom elemzéséhez), hogy valami jó dolog az életedben (aminek jó végkimenetelére számítasz majd) kevésbé jó véget fog érni.

Sajnos nem írtad le részletesen az álmodat (körülmények, álombeli érzéseid, a való életben hogy állsz a gyerekkérdéshez), így nem tudom rendesen elemezni, de a leírtak alapján erre jutottam. Remélem segíteni tudtam! :)

2012. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Az álmomban azt találtam furcsának kicsit, hogy terhes vagyok, és úgy vettem csak észre, hogy kisebb lett a hasam, hogy belenéztem a tükörbe. De az semmi érzelmet nem váltott ki belőlem, hogy kisebb lett. Nem ijedtem meg, nem örültem, csak észrevettem.
2012. okt. 15. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Így hogy leírtad, hogy tükör is szerepelt az álmodban máris közelebb vagyunk a "megfejtéshez". :)

A tükör az önmagaddal szemben érzett érzéseidet jeleníti meg az álomban. Esetleg nem vagy megelégedve önmagaddal, a külsőddel és ezt jelenti az álom. Az pedig, hogy álmodban érzéketlen voltál mind a terhesség tényével szemben, mind pedig azzal, hogy lement a hasad azt jelképezi, hogy beletörődtél (vagy belefáradtál) vmibe ami mostanság történt/történik körülötted.

2012. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!