Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? (lent)

Mit jelenthet ez az álom? (lent)

Figyelt kérdés

Még régebben azt álmodtam, hogy nálunk van két barátom, és a bátyám barátai is. Akkor még a bátyám egyik barátja tetszett, és annak a fiúnak ott volt az öccse is. Hülyültünk meg minden, de az a fiú, aki tetszett nekem, folyton piszkált, és az öccse védett meg, vele játszottam a legtöbbet.

Aztán hirtelen mindenki eltűnt, csak az én kettő barátom nem. Kerestük őket mindenhol, de semmi...

Jelentheti azt, hogy minden álomban eltűnt személy a valós életben is kiesik az életemből? Mit jelenthetett az, hogy piszkált az a srác?


(Eddig ennyi: a bátyámnak ezek a személyek már nem igazán a barátai, vagy ritkán találkozik velük (azaz én szinte soha nem látom őket), és most annak a srácnak az öccse tetszik... Tényleg jelenthet ez valamit?)



2012. okt. 24. 16:58
 1/2 chrishu ***** válasza:
SEMMIT!!
2012. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia! szerintem ne is törődj ezzel az álommal, mert felesleges bármiféle választ kapnod, mikor azt már rég megkaptad. ha tetszik valaki, annak mond meg, feleslegesen bocsájtkozol, spirituális spekulációkba.
2012. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!