Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki megfejtené az álmom?

Valaki megfejtené az álmom?

Figyelt kérdés
A régi iskolámban voltam (általános sulimban) és a mostani osztályomból páran velem voltak. Tudtuk hogy van egy szörny vagy valami sárkány ami miatt menekülnünk kellett. A mozsdóban voltunk ami nem úgy nézett ki mint amilyen, de ez nem volt lényeg (erre nem is gondoltam hogy úgy néz e ki) aztán mindenki közülünk elment WC-re aztán bejött a takarítónő mi meg elbujtunk és a szörny meg bejött aztán kifutottunk és a lépcsőn szaladtunk le. Körülöttünk csak pár ember volt akik szintén futottak és valamilyen oknál fogva úgy döntöttünk hogy menyjünk vissza az időbe mert ez így nem jó. (mert igen, valt egy olyan lehetőség is a kezünkbe hogy visszamenjünk az időbe. Visszamentünk és minden úgy történt megint. Aztán a szörny megint bejött de most közvetlen mögöttünk volt és kergetett minket. Ez előtte nem így volt. Aztán megint visszamentünk és egy öreg nő személyében jött be aki miatt le kellett mennünk a büfébe hogy valamelyik nem ott dolgozó tanárt keresse és én kérdeztem meg a büfés nénitől.aztán valahogy egy kés került a kezembe és az öreg nő aki a szörny volt kikergetett az udvarra és ott aki az udvaron volt mindenkinek volt egy kése aztán mindenki elkezdett engem szurkálni meg vágni és felébredtem. Éreztem ahogy engen vágnak szét! :(
2012. nov. 2. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
:-DDD
2012. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. ez most sokat segített!
2012. nov. 2. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért hiszed, hogy ez jelent valamit?
2012. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mert minden álomból kiszűrhető valami.

és nem sokszor álmodok olyat hogy meggyilkolnak az álmomban. -.-

2012. nov. 2. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:

"mert minden álomból kiszűrhető valami."


Ez hülyeség.

2012. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne nézz több véres filmet...

Na de tényleg nem minden álomból lehet valamit is leszűrni. Ez ilyen "ez is, amaz is" álom volt, a félelmeidet, a nappal veled történteket dolgozta fel. Hülyeség, de jó regény lenne belőle.

2012. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!