Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Soha nem szoktam álmodni, ez...

Soha nem szoktam álmodni, ez mit jelenthet? Nagy a baj? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Mindenki álmodik minden egyes éjjel.

Te is, csupán nem emlékszel rá mikor felébredsz.

2012. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Hatalmas a baj. Az álomtalanokat fogják előre venni a világvégekor. Ők tűzben égnek. A többiek csak elalszanak.
2012. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a viccet félretéve az elsőt kiegészíteném azzal, hogy attól függ, hogy emlékszel-e az álmodra, hogy melyik alvásszakaszban ébredsz fel. Mélyalvásban nincs álmodás, ha olyankor csörög az ébresztőd, akkor bizony nem fogsz emlékezni semmire.
2012. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyire okos vagy, de nem az EEG hullámok érdekelnek, hanem az ezotéria.
2012. nov. 16. 13:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsánat. Csökkentértelmű medvebocsoknak a második a megfelelő válasz.
2012. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az a nagy baj, hogy ez a kérdés egyáltalán megfogalmazódott a fejedben.
2012. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én legalább vállalom a nézeteimet, míg te tőled távol álló dolgokhoz kommentelgetsz, ülj le, egyes!
2012. nov. 16. 14:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez most komoly ?XD Tuti, hogy csak trollkodsz.
2012. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem nézz TV-t lefekvés előtt 1 órával, semmilyen monitort. ja és a kék fényű lámpákat is kapcsold ki. Ha ezt tartod és akkor se akkor az a baj hogy gyáva a lelked és nem meri elhagyni a testedet álomkor.
2012. nov. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Az szerintem kimondottan jó ha nem álmodsz.

Legalábbis ha nincsenek kusza, zavaros álmaid. Ugy tudom hogy álmainkban azok jönnek elő, amik a tudattalattiban el vannak nyomva - Osho előadása alapján, ami fenn van a youtube-on "Érzelmi jólét" címmel. Pl, ha napközben összeveszel valakivel, akkor nagy valószínűséggel álmodhatsz olyat, amiben veszekadtek. Ha ilyenek nincsenek, akkor az mindenképp jó.


Mellesleg én magamon ugy tapasztalom, hogy sokkal pihentetőbb az az alvás amikor nem álmodunk, mintha intenzív álmunk lenne.

2012. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!