Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyeneket? Ez...

Miért álmodok ilyeneket? Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy a barátom megengedte hogy az egyik volt "pasimmal" szexeljek akit ő is ismer közelebbről.Aztán a másik este is velük álmodtam azt hogy fekszünk az ágyba és nézzük mind a hárman a tv-t és én meg szexelni akarok valakivel és nézem őket.

2012. nov. 27. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy holnap el fog ütni egy vonat, pont akkor mikor szivárványszínü zoknit kötsz egy hegy tetején.
2012. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt jeleni, hogy legalább két hónapig ne élj nemi életet!
2012. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze ezeket a dolgokat megfogatom gyökik!
2012. nov. 27. 12:22
 4/6 Jézus :) ***** válasza:

A szex itt megnyilvánulhat mint bűntudat.

Neked kell rájönnöd , hogy miért. Gondold át a régi és az új kapcsolatodat. Egyébként a visszatérő ex lehet hiányosságot szemléltető dolog az új kapcsolatodban.

Biztos van valami ami nem hagy nyugodni téged, eézrt vnnak az álmok.

2012. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak dugni akarsz, mindegy, hogy kivel.
2012. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a szex itt mellékes. Inkább csak valamiért felmerül benned az exed képe, és keveredik a jelen helyzettel. Az is lehet, hogy összehasonlítod a két pasit. Vagy bűntudatod van, hogy egyáltalán felmerül benned az exed gondolatban, és hogy akár szexuális értelemben is összehasonlítod őket.

Szerintem semmi rosszat nem jelent, de ha sokat filózol ezen, akkor tényleg folyton ezt fogod álmodni. (Sőt, lesznek még cifrábbak is. :))

2012. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!