Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen vicces vagy kínos...

Milyen vicces vagy kínos álmaitok voltak?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok minél többet!
2012. dec. 5. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Afrikai állatok tömgszexeltek a hátamon.
2012. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem :D
2012. dec. 5. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Egy 136 cm magas, 83 éves (de 82-nél többnek nem kinéző) bajuszos özvegyasszony - félig nyers, félig megemésztett tyúkbeleket húzott ki a szemgödreiből, és közben mongolul szavalta (visszafelé!) József Attila: Mikor az uccán átment a kedves c. költeményét. Befejezvén azt, felnyomta az orromat a tarkómra és mellcsonton fejelt.
2012. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan is hogy a nemi szervem és a heréim belilultak, majd leestek, majd visszanőttek, majd belilultak, majd leestek, majd visszanőttek....stb...


Végén már az egész szoba tele volt vele.

2012. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévő válaszon meghaltam. xD Egyszer azt álmodtam, hogy egy nagy zöld amőba vagyok, volt egy társam is, egy nagy kék amőba. Àllábakkal lebegtünk egy üvegfalú házban és nèha összekapcsolódtunk. :) A legnyálasabb meg az volt, hogy a barátom azt mondta 'szeretlek', én erre megöleltem, összeolvadtunk és fénnyé váltunk. Jó érzés volt. :)
2012. dec. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer álmodtam egy olyat, hogy az utcánkban lévő árokban kinőtt egy batár nagy cseresznye fa. Arra egy elefánt küzdötte fel magát, és mikor felért nem látszott, mert ugye azok nem látszanak a cseresznye fán.


Ez kívülről úgy nézett ki, hogy veszettül röhögök, szüleim keltettek fel, hogy: "Fiam ittál ugye?" XD

2012. dec. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én az utolson röhögtem a legtöbbet de én azt álmodtam ,hogy :Sétálok az utcán és szembe jön az a csaj akit vesszettül utálok és elkezdem baszni majd egész este ez ment.Valoságban: közben egy kispárnát basztam miközben a haverom oda jött és lekamerázott és elkezdem :"Ivett,Ivett"!

"hova mész?" Ne azt a röhögésére felkeltem (egy teraszon aludtam Nyáron)

2012. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy olyan hogy a gépemnél neteztem és egy nagy gömb megjelent és énekelte hülyén hogy "VALAMI NINCS RENDBEN,EGY UBORKA A LELKEM,FEKETE A NEJEM,LEVETTEM A FEJEM"

és aztán Puff! eltűnt. Aztán a TV-n a himnusz volt(RTL Klub-on) Aztán reklám a régi inzerttel(2005-ős)és a TV-m nőni kezdett és zümmögni kezdett és a macska erre bejött és megnyúlott mint ha egy képet nyújtanánk és aztán felrepültem és átváltoztam egy pónivá az Én Kicsi Pónim-ból.

2013. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!