Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha azt álmodtam,...

Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy Sátán mellett ülök egy székben, és?

Figyelt kérdés
Mit jelent, ha azt álmodtam, hogy Sátán mellett ülök egy székben, és a középkori térképet nézzük, és velünk szemben a keresztény isten ült, és elkezdtem félni, és egyre távolabb ültem tőlük ?! Olyan mintha háborúra készültek volna ! Hozzáteszem nem hiszek az álomfejtésben, de mégis híváncsi lettem, nem igazán szoktam ilyesmit álmodni, és eszméletlen életűen láttam Sátánt magam előtt !

2012. dec. 14. 05:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, nekem egyszer olyan almom volt hogy a satan korbevezetett a pokolban. nem lattam, csak a hangjat hallottam, olyan teatralisan beszelt mintha egy szinhazban o lenne a narrator. megmutatott sok pokolra jutottat, de csak egyre emlekszem, egy nore aki a mertektelen testi vagyai miatt kerult a pokolra, a falanksaga miatt. az volt a buntetese, hogy kisbabaja volt akit fogott a kezeben es elfelejtette megetetni, az meg ehenhalt a kezeben ugy hogy nem is vette eszre. aztan meglatta a kiehezett kis testet es borzaszto zokogasban visitasban tort ki. aztan kezdodott az egesz elorol ujra. es ez ismetlodott az orokkevalosagig. engem is nagyon megrenditett ez az alom kulonben :D
2012. dec. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mármost kibírod ezt a pár napot míg kiderül, nem...?

addig ásd mélyebbre az óvóhelyet, hogy hasznosan teljen az idő :DD

2012. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hű, kemény dolgok ezek..


Talán tanúi lehetünk a jó és a gonosz végső küzdelmének.. Ki tudja..

2012. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen szagokat éreztél?
2012. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ELnézést a kérdésért, de honnan van sejtésed, hogy a sátán hogy néz ki?
2012. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sátán az vallás kérdése, de beszélgettem is vele patája volt, ült mellettem békésen, és mögöttünk egy nagy hadsereg, valamiről beszélgettem vele, leírhatatlanul életű kinézete volt, tehát a bőre is nagyon érdekes volt, megvolt a szarva is, és egy fura páncélban volt, de ilyen valósnak sosem láttam még valamit... ! Leírhatatlanul életű volt ! Még a patáján is a szőrt normálisan megnéztem ! Velünk szemben meg egy másik "isten volt", aki mögött szintén hadsereg ! Aztán valami olyasmit mondott nagyon mély és gonosz hangon, amitől kirázott a hideg, hogy pusztulj !!! És bevillant a középkori térkép, és rajta az égő házak, és keresztény kínzások stb... Nagyon életű dolog volt, még azt is megmerném kockáztatni, (ha hinnék az ezotériában) hogy azt akarja valamilyen lény, hogy álljak át az oldalára a végső harcnál... Bár ez már nagyon elkalandozás, de ez nem hétköznapi álom volt...
2012. dec. 14. 14:48
 7/8 DarkLantern ***** válasza:
Nos, Sátán nem patás és szarvas, csak a keresztény hitrendszer szerint.
2013. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom.
2013. máj. 7. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!