Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? HELP!

Ez mit jelenthet? HELP!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy másfél éves kapcsolatom és van egy csaj akibe a barátom belezúgott meg a hátam mögött akarta elvinni moziba meg írogatta neki hogy többet érez iránta a barátságnál stb. De ezt mi megbeszéltük a párommal és úgy néz ki abba hagyta.

Tegnap itt aludt és azt álmodtam este hogy:

A suli ebédlőjében vagyunk, lepofozom a csajt és utána hagyom hogy egy körző tűjével karcolgassa az arcomat. o.O elég morbid tudom de...na mindegy. Meg ennek a kis r*bancnak a barátnőjének van egy kis bokacirkáló fehér pamacs kutyája és az is ott volt azt meg felrúgtam ( pedig imádom a kutyákat).

Nem tudom ez mit jelenthet....:(

Segítsetek légyszi!



2012. dec. 22. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél már buta, mégis mit jelentene? Féltékeny vagy, utálod, ennyi.
2012. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az hogy hagyom mozdulatlanul hogy karcolgassa az arcom?:S az valamit csak jelent nem?
2012. dec. 23. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy érzed túl sokat hagytál a pasinak, de mivel őt szereted és a csajt meg utálod, ezért rá vetíted ki ezt.
2012. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*pasidnak
2012. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!