Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokat álmodok a volt barátomró...

Sokat álmodok a volt barátomról, szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem is olyan régen szakítottunk (én vele, a távolság, és a féltékenykedése miatt..). Ő volt az első igazi szerelmem (de nem az első barátom) és nagyon szeret(t)em. Azért tettem zárójelbe....mert most is szeretem :( De így nem megy ez a kapcsolat....messze van, és nem bízik bennem. De nem tudok tőle elszakadni.


Nos az álmaim nagy része arról szól, hogy eljön Pestre, találkozunk, újra megcsókol, megölel és sírok a karjaiban, de végtelenül boldog vagyok. Vagy látom őt egy másik lánnyal, de közben rám néz, és tudom, hogy rám gondol.


Szerintetek csak hiányzik? Hogy tudnék nem róla álmodni? Nem szeretek róla álmodni...mert mikor felébredek rájövök, hogy már nem vagyok vele.


16L


2013. jan. 11. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd túl leszel rajta és akkor nem fogsz vele álmodni.
2013. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. jan. 11. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az álom segít feldolgozni a nappali eseményeket, olykor vágyakat tükröz. Ha tényleg szereted, egy kis idő eltelik, amíg ezen túljutsz, de egyre kevésbé fog fájni az elválás. Tisztázd magadban, hogy mit is akarsz valójában: tovább lépni, vagy dagonyázni még egy kicsit az emlékekben (ez mondjuk segíthet rájönni, hogy ezt tényleg jó volt befejezni). Az első szerelem nem feltétlenül az egyetlen! Adj időt magadnak, és lépj a döntésed szerint. (Szerintem nem csak ő hiányozhat, hanem a szerelem érzése is. Ajánlanék Müller Péter könyvet, ha nyitott vagy az ilyen típusú könyvekre, segíteni tud tisztázni és meglátni valós érzelmeidet.)
2013. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, segítettél! :)
2013. jan. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!