Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran álmodom a barátnőmmel,...

Gyakran álmodom a barátnőmmel, mit jelenthet (lent)?

Figyelt kérdés

Általában csak jelen van az álmomban, csak néz, de soha nem szól egy szót sem. Előfordult olyan is, hogy idegen férfi társaságában volt, egymás mellett ültek, vagy álltak. Egy alkalommal egy másik férfi kezét fogta, de mikor odamentem, azt mondta, hogy a rokona, ebben az álomban utána mindig mellettem volt.

Egy másik álomban amikor egyedül ült, és nézett maga elé, mintha várt volna, odamentem, megcsókoltam, de csak egy halvány mosoly volt az arcán. Mit jelentenek ezek?



2013. jan. 23. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értelmesen nem lehetne?
2013. jan. 23. 10:45
 3/7 anonim válasza:
Lehet hogy nincs minden rendben köztetek és ezért nem szól álmodban vagy lehet neki vannak gondjai azért halovány vagy önismeretileg van gondja bármi lehet...de a valóságban is ilyen vagy mi? az álmok a tudatalatti dolgokat is megjelenítik...
2013. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban vagyunk, fél év alatt 2x találkoztunk. Minden nap beszélünk. A valóságban teljesen más, sokat, sok mindenről beszélünk. Ha találkozunk, mindig együtt vagyunk, mindig "bújik", kedves, ezért nem értem ezeket az álmokat.
2013. jan. 24. 08:31
 5/7 anonim válasza:
érdekes....De azt hogy másik férfivel volt álmodban az meg maga ami alapbol benned van a megcsalás hűtlenség..Az elme bármit megálmodhat.....van valami ami esetleg nyugtalanít mostanság?
2013. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak a távolság és a hiánya nyugtalanít, ami vele kapcsolatos. Egészséges féltékenységen kívül nincs bennem más. Bízom benne, ő is bennem, mert ekkora távolságnál e nélkül nem tud működni a dolog.

Gyakran beszélünk összeköltözésről és a közös jövőről is.

Legutóbb csak miattam utazott haza pár napra, ez is nagyon jól esett tőle, mert nem kis áldozat volt tőle ez (munkahelyi és anyagi okokból sem). Szóval nem kételkedem benne.

2013. jan. 24. 08:50
 7/7 anonim válasza:
Nyugii sztem elfog mulni ez az álom csak az elméd játszik és igaból összekéne költöznötök...az lenne a legjobb mert igy csak szenvedtek....hiányérzet van mindig...
2013. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!