Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet az üzenete az álomnak...

Barbi5110 kérdése:

Mi lehet az üzenete az álomnak, vagy valóban megtörtént velem?

Figyelt kérdés
Félelmetes..még a víz is levert úgy keltem fel... valahogy nem tudtam sms t írni senkinek... csak pontokat meg ilyeneket betűket nem... azt valami szellem volt vagy démon ... és sikerül egy sms t írni ..mondom neki tőled szeretnék kérdezni valamit had írjam le.akkor már tudtam betűket írni...azt írtam ....mit akarsz te itt ? erre egy válasz jött is rá..magától beíródott a telóba ...nagy betűkkel TÉGED !!! ÉS félelmetes hangok meg ilyesmik....! Nagyon a hatása alatt vagyok ennek az álmomnak! Köszönöm a válaszokat !
2013. jan. 23. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt leirom még hogy a dolgok azóta kezdődtek mióta a párom édes anyja gyűrűjét hordom aki meghalt már a párom születésekor. Mig a gyűrű nem volt rajtam nem volt ilyen gond. Pár hónapig nem is viseltem. Tegnap felvettem ujra és megint előjönnek a dolgok. Pl hideg fuvallat érzet stb.., Lehet megtörtént és a párom anyukájának nem tetszik hogy a gyűrűje rajtam van ?
2013. jan. 23. 14:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy negatív szellemi erők, energiák kötődnek egy tárgyhoz.Ne viseld azt a gyűrűt, sőt, talán kiengesztelőbb lenne, ha közösen a pároddal olyan helyre tennétek, ami az édesanyával kapcsolatos és háborítatlan, például urnájára, vagy használaton kívüli szekrényébe, ékszeres dobozába, stb...
2013. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! A páromnak ma vissza adom a gyűrűt mindenképp! Van egy kutyusom is velem a lakásban és nagyon furcsán viselkedik. Felborzolja a szőrét mikor ül az ágyon , remeg, hol csak a plafont nézni stb.. Most is nagyon hideg érzet van a lakásban. De miért írta az hogy ...téged.. a mit akarsz itt kérdésemre ? Nem értem ! Nagyszüleim is meghaltak de ők biztos nem bántanának és tőlük nem félnék ! De most is érzem hogy valami nem ok idebent !
2013. jan. 23. 14:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismerősöm mondta lehet ,megtörtént tényleg mert a szellem világ tud kommunikálni mindenen keresztül. Pl. tévé, rádió frekvencia, mostani érintős telókon is ami ugye már mindenkinek van. Akkor ez nem álom volt hanem ezek szerint valóság .
2013. jan. 23. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább arról van szó, hogy tudat alatt az zavar, hogy a párod anyukája vajon mit szólna hozzád, vajon "elég jó" lennél-e neki, és elfogadna-e, vagy nem-e lenne rád féltékeny mint ahogy bizony néhány szülő csinálja. Azzal, hogy felvetted a gyűrűjét, automatikusan elkezdtél ezzel foglalkozni, és a gyűrű minden áldott nap emlékeztet ezekre a megválaszolatlan kérdésekre. Nyilván ha nem hordod, kevésbé fogsz ezzel foglalkozni.


Az álmokat szimólunokként kell értelmezni. Pl a démon a félelmet szimbolizálja, tehát valami rejtett félelmed van. Semmi többet nem jelent.

2013. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tiétek a Mennyek Országa, az tuti.
2013. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap a gyűrűt vissza adtam a páromnak ő eltette anyukája ékszeres dobozába !

Azóta nyugi van most és semmi rossz érzések!

Szerintem anyukájának az nem tetszett hogy a gyűrűjét viselem !

De most vissza került a helyére!


Köszönöm nagyon még egyszer is a válaszokat !!! :)

2013. jan. 24. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!